DeepSpy Nokia Spy v3.30 S60v3 S60v5 S^3 Anna Belle SymbianOS9.x UnSigned

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
DeepSpy Nokia Spy v3.30 S60v3 S60v5 S^3 Anna Belle SymbianOS9.x UnSigned

DeepSpy (Yeni MerrySpy) Nokia desteği Symbian Belle, Symbian Anna, Symbian ^ 3, S60 V5 ve S60 V3 telefonlar için bir casus yazılım.
Kurallar tarafından telefon görüşmeleri tüm telefon görüşmeleri veya bir kısmını kaydedin, sessizce e-postanıza kaydedilen klipleri gönderebilirsiniz.
Programa kayıt odası ses, sessizce e-postanıza kaydedilen klipleri gönderebilirsiniz.
, Tüm gelen / giden SMS toplayın sessizce e-posta gönderebilirsiniz.
Kayıttan sonra anında e-posta gönderin veya her gece ortasında 1:00 Örneğin, belirlenmiş bir zamanda e-posta göndermeye başlayabilirsiniz.
E-postaları göndermek için önceden tanımlanmış IAP kullanın. Örneğin ücretsiz "Ev WIFI" sadece kullanmak üzere ayarlanmış ancak e-postalar göndermek için pahalı "GPRS" kullanamazsınız.
Tüm standart POP3 + SMTP veya IMAP + SMTP e-posta hesabı, Gmail gibi, Hotmail, Yahoo Mail, vb Destek
Tüm klipler ve SMS çok daha hızlı birçok FTP / HTTP sunucuları daha e-posta sunucusu gelen kutunuza içine telefon, doğrudan yüklenir.
Ayarlanabilir örnekleme bitrate desteği, kaydedilen ses çok açıktır, klip boyutu da (2 dakika kayıt 100KB az olabilir diyoruz) çok daha küçük olabilir.
Kliplerin toplam boyutu önceden tanımlanmış bir limiti aştığında otomatik olarak eski klipleri silin.
Gizlilik koruması, kaydedilmiş klipleri ve toplanan SMS ulaşmak için diğer yazılımları engeller.
Şifre koruması, ayar ekranı sadece doğru şifre girerek görünür olabilir. Parametreleri değiştirmek için ayar ekranını kullanarak, (oynatmak, silme, kopyalama vb) kaydedilmiş klipleri yönetmek ve SMS (görünüm, silme, kopyalama vb) tahsil yönetmek.
DeepSpy algılanamaz şekilde çalışır:

Hayır tesisat simgesi.
Bir kara kutu gibi çalışan yok kullanıcı arabirimi.
Telefon görüşmesi kaydı sırasında Hayır bip.
Hayır Telefonunuzda bir e-posta hesabı kalması gerekir.
Hayır "Mesaj gönderiliyor" göstergesi email gönderimi sırasında görüntülenir.
Nokia N8 desteklemek E7 E6 C7 500 801T 603 700 701 808 Oro C5 E5 X5 C6 X6 5250 5228 5233 5230 5235 5530 5800 E75 E73 E71 E55 6790 6788 6760 6730 6700 6650 5730 5630 5320 N97 N96 N86 N85 N79 N78 E63 N73 vs, yaklaşık 100 farklı cihazlar.
İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Türkçe, Macarca, Rusça, Çekçe ve Arapça destekleyin.

Gereksinimler:

»S60 3rd Edition cihazlar
»S60 3rd Edition FP1 Cihazlar
»S60 3rd Edition FP2 Cihazlar
»S60 5th Edition cihazlar
»Symbian ^ 3 Cihazlar / Anna / Belle

Ekli dosyalar

tolgamsx

Üye
nasl ayar yapıcaz kurdum ama bulamıyorum

- - - Eklendi - - -

tamam buldum

kadikoy

kadikoy

Üye
program benim telefonumdaki e-mail adresimi görmuyor,
yani programda e-mail yok gözüküyor,
dolayısıyle konuşma ve sms lerde e-mail adresime gitmiyor.
bu programı çalıştırabilen varsa,lütfen deneyimini paylaşsın.

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
nasl ayar yapıcaz kurdum ama bulamıyorum

- - - Eklendi - - -

tamam buldum
Kardeş nasıl buldun bende kurdum ama uygulamayı telefonda bulamıyorum ayarlarına girmek için.

- - - Eklendi - - -

Buldum. Konuya eklenirse bulamayan arkadaşlara faydalı olacaktır.
Mesajlara girin.
Yeni mesaj deyip metin yerine varsayılan şifresi olan 000000 girin ve kapat tuşuna basın.
"Taslaklara kaydet" seçeneği çıkacak. Evet deyin program açılacaktır...

- - - Eklendi - - -

Uygulama kuruldu ve tüm detaylarıyla incelendi. Ayrıntılar:

-Telefonumuzun ana ekranına email widgeti ekleyerek mail oturumumuzu açarsak uygulama maili ancak o şekilde görüyor.

-Mail i görmeye görüyor ama kaydettiği verileri farklı bi maile gönderme seçeneği yok. Kendi mailimize gönderdiği için veriler yine kendi telefonumuza geliyor. Yani birinin teline yükleyip izlemeyi deneyecekler için uygun değil. Gönderilen bilgi maili yine kendisine gelecektir çünkü.

- Ayrıca, uygulama sadece sms kaydı ve mail gönderimi yapıyor. Arama kayıtlarını hiçbi şekilde kaydetmiyor ve mail olarak göndermiyor.

-Bip sesi kapalı ayarladığım halde belli aralıklarla bipleme oluyor.

Kullanacak arkadaşların bilgisine...

kadikoy

kadikoy

Üye
yakamoz1319 değerli açıklamanız yararlı oldu.teşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt