Killer Mobile BlackBaller v2.0.1 Unsigned Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Larock

Larock

Üye
direk arar aramaz meşgule atanı yok mu?

___daisy___

Üye
arkadaslar n72 ye attım dosya bozuk diyor.Bilgisi olan varmı acaba?

darkelader14

Üye
paylaşım için teşekkürler

kadirq

Üye
tesekkurlerrrrr

akgunoglu

Üye
N70 de dosya bozuk diyor kardeş

iztay65

Üye
sertifika hatası diyor ya bi baksanıza lütfen

paşabahçe

Üye
teşekkurler

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
eline saglık.

ankaralılaz

ankaralılaz

Üye
ellerıne saglık saol

macman

macman

Üye
thx

pikkacu

Üye
ya deyerli arkadaşlar şimdi sertifia yı nasıl yapacaz bir el atarsanız bura çok iyi olur

vildan67

Üye
ya bu programı ben n95 de acamıyorumm yardım edin n95e uyumlu bunun aynısından türkce olarak varmı bu programdan

--------------- Ekleme ---------------

yani arkadaslar sertifika hatası diyorr lütfen allah rızası için biri bişi desin yardım edin ya nasıl kurcam ben bu programı ya yüklemiyo yüklerken sertifika hatası diyo

ya ben anlamıyorum burda birsürür kişi sertifika hatası diyor diye yazmışlar neden hiç birine cvp verilmiyor yüklenmeyen bi programı neden foruma ekleniyor neden tşk ediliyor anlamış değilim

vildan67

Üye
bu forumda kimse cevap vermiyor nasıl bi forum ya konuyu acan arkadas bile tınlamıyorrr arkadasımm bu programa ihtiyacımız var türkcede program tam aradığımız ama allah rızası için yardım et ya yükleyemeiyoruz yaaa yüklenmiyorrrrrrrr arkadasım sertifikalandırıp koysan foruma olmazmı sen bilirsin ama biz bilmiyoruz nasıl yapacağımızı ben yapmaya calıstım sertifikalanmaya bu seferde Guvenilmeyen uygulama saglayicidan yuklenemez diye hata vermeye başladı allah rızası için bi el at şu işee

Sertifikalaman gerekir..

bu forumda kimse cevap vermiyor nasıl bi forum ya konuyu acan arkadas bile tınlamıyorrr arkadasımm bu programa ihtiyacımız var türkcede program tam aradığımız ama allah rızası için yardım et ya yükleyemeiyoruz yaaa yüklenmiyorrrrrrrr arkadasım sertifikalandırıp koysan foruma olmazmı sen bilirsin ama biz bilmiyoruz nasıl yapacağımızı ben yapmaya calıstım sertifikalanmaya bu seferde Guvenilmeyen uygulama saglayicidan yuklenemez diye hata vermeye başladı allah rızası için bi el at şu işee

sariseytan

Üye
teşekkürler paylaşım için

vildan67

Üye
arkadaslar lütfen cevap verin bi sorunum var ben bu programı büyük zahmetlerle sertifikalayıp yükledim arama engellemede engelliceğim numarayı engelliyorum arıyo mesgule düşüyo hemen ama tekrar aradığında mesgule düşmüyo program kendi kendine devre dışı kalıyo nedenki neyapmam lazım bunun olmaması için ??

vildan67

Üye
ya bi allahın kulu yokmu cvp verecek yardım edecek bu program kendi kendine devre dışı kalıyo yaa hiç bi işe yaramıyoo yalannn

lotus35

Üye
emeğenie sağlık ama 6630 çalışmıyor proğram kuruluyor ama engelleme yamıyor

volkanky001

Üye
bu lanet program nasıl sertıfıkalanıyor?

veygun

Üye
N70 de dosya hatası diyor.

555ibrahim

Üye
yaw bunu tlfna attım fakat ne formatında atmam gerekiyo proram BlackBaller.v formatında şuan da neyde açmalıyım sis mi?

Üst Alt