General Mobile Numara Engelleme

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
General Mobile Numara Engelleme
General Mobile Telefonlarda Numara Engelleme Nasıl Yapılır ?

Ülkemizde ciddi bir pazar payını elinde bulunduran akıllı telefon üreticisi General Mobile son olarak duyurduğu GM 9 Pro modeli ile Android One programını güçlü bir donanım ile kullanıcılara sunarak pazar payını büyütmeye devam ediyordu. Daha öncesinde birçok farklı modeli ile milyonlarca adet akıllı telefon satmayı başaran şirket ayrıca GM Asistan, GM Müzik ve daha birçok farklı uygulaması ile de kullanıcılara farklı hizmetler de sunuyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bu yazımda sizlere belkide milyonlarca kullanıcının her an ihtiyaç duyabileceği bir özellik olan General Mobile numara engelleme özelliğinin nasıl kullanılacağını anlatacağım. Öncelikle numara engelleme için iki farklı yöntem kullanabilirsiniz. Bunlardan birincisi eğer General Mobile marka Android One kapsamında yer alan bir program kullanıyorsanız telefonunuzda ön yüklü olarak GM Asistan uygulamasının geldiğini göreceksiniz.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

GM Asistan uygulamasını açtıktan sonra ana menü üzerinden Self Servis menüsüne girin. Sonrasında karşınıza gelen seçenekler arasında "Taciz Engelleme" servisini göreceksiniz. Buradan sizi rahatsız etmesini istemediğiniz numaraları engelleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey numarayı bu menünün içerisine eklemek. Bundan sonra o numara sizi rahatsız edemeyecektir.

Diğer bir yöntem olarak ise eğer GM Asistan uygulamasını kullanmıyorsanız tıklayarak Android numara engelleme uygulamaları arasından en popüler olan uygulamayı indirerek kullanabilirsiniz. Bu uygulamanın da Türkçe dil desteği mevcuttur.
 

Ekli dosyalarÜst Alt