Kilit & Güvenlik Kodunu Öğrenme ve Kırma Anlatımları by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

tiryakikalp

Üye
eline koluna saglık 6280 telefonumun güvenlik kodunu bulduk sayende

lawmaker2009

Üye
hocam ben telefonumuikinci el aldim nokia 561o...guvenlik kodunu kiramiyorum...lutfen bana yardimci olun...telefonum dogru durust calismiyor bicimlemek istiyorum amaaaaaaaa...imei kodum-358952019326602

emre07500

Üye
Kralsın be helal olsun anlatımda süper kaç gündür bunu arıyorum işte çok saol arkadışım

HardBoy30

HardBoy30

Üye
:sprAga allah razı olsun sayende telefoncuda 2 saat sürecek işi 10 dk hallettim:spr

DeWanksta

DeWanksta

Üye
Anlatım İçin Teşşekkürler.

kersan63

Üye
Kardeş bişey anlamadım şifremi kııracaktım ama

kolakutusu

Üye
allah razı olsun allah tuttuğunu altın etsin

nick1907

Üye
bende telefonuma guvenlık kodu koydum.sonra gucenlık kodunu ıptal ettım.şimdi koymak istiyorum guvenlık kodu olmuyo yannlış girn dior nasıl duzeltebılırım?:(

rapperalem

Üye
arkadaşlar benim usb kablom yok bluetooth ile nss ye bağlanamazmıyım

orukm

orukm

Üye
saol

CooLony

Üye
Sorularin Cevaplari Yazmiyorki :S Siz Neden Bahsediyonyzki :S

destan_3535

Üye
slm

wak2as

wak2as

Üye
saol kardeş güzel bi paylaşım teşekkürler.

r4dio4ctive

Üye
kardeşim ilk yöntemide ikinci yöntemide yaptım şifre 12345 olarak görünüyor ama girince kabul etmiyor ne iştir anlamadım neden böyle oluyor ki

mtlmtl

Üye
arkadaşım çok sağolasın çok işime yaradı 10 numarasın :)

derinfan

Üye
TELEFONU BİLGİSAYARA TANITAMAYANLARA CEVAP!!

ben tel e reset atınca güvenlik kodu istedi ve kodu giremeyince dolayısıyla pc suite de tel i görmedi. pc suite in tel görmesi için önce usb driver ı yükledim arkadaşlar. sonra pc suite i kurdum ama pc suite i indirirken telefonunuzun modeline göre indirmeyi unutmayın!!

telefonu bağlayıp pc suite i açtım tanımadı. telefonu açma kapama düğmesinden kapattım ve açana kadar basılı tuttum. bu işlemi birkaç defa yaptım. bu sırada pc suite hep açıktı. daha sonra bana hangi tür bağlantı yapmak istediğimi sordu. bilgisayarımda bluetoot olmamasına rağmen bluetoot sçeneğini tıkladım. doğal olarak bilgisayar gene birşey bulamadı. karşıma çıkan ekranda geri deyip bu sefer kablo bağlantısı işaretini işaretledim. ileri deyince bilg. tel i gördü ve donanımları kendiliğinden bulmaya başladı. bunun üzerine nss i açtım önceden error yazan yerde bu sefer done yazdı yani tel i tanıdı. her iki yöntemi de denedim oldu telefon açıldı. anlayacağınız tel i tanımıyor diye pes etmeyin kabloyu kaç defa çıkarıp taktım bilmiyorum ama sonuçta bir şekilde tanıyacak. ama kanaatimce kilit nokta tel i pc suite e tanıtırken önce bluetoot un seçilmesi sonra geri dönüp kablo iletişimin seçilmesidir.

sonsuz8792

Üye
Olmuyor birader aynen uyguladık kod değişmedi

egomanx

Üye
Allah sende razı olsun emeğine yüreğine sağlık kardeşim

rahat rahat sigara içebilirim

php-love

Üye
anlatımınız için teşekkürler, bu nss yi bluetooth ile kullanma şansımız yok mu?

ugurbaba061994

Üye
cok tskrler kardes

Üst Alt