Kezman PSG için ne söyledi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Kezman PSG için ne söyledi?
Fenerbahçe'yle yolları ayırmak üzere olan Sırp golcü Kezman, PSG'ye transferiyle ilgili olarak Fransız basınına konuştu...
Fenerbahçe'den PSG'ye transferi artık bir bilmeceye dönüşen Kezman, suskunluğunu Fransız basınına bozdu. Fenerbahçe'nin "Transfer bitmedi" açıklamasına rağmen Kezman da Paris St Germain'in teknik direktörü Paul Le Guen gibi "Bu hafta bi iş bitecek" dedi.

France Football'a konuşan Kezman, Fenerbahçe ile aralarında ufak pürüzlerin kaldığını ve bunlarında giderilmesinin ardından "hayallerimin takımı" diye tanımladığı PSG kulübüne resmi imzayı atacağını açıkadı.

Kezman ayrıca "Türkiye'de olağanüstü bir kulüpte çok güzel iki yıl geçirdim. İstanbul fantastik bir şehirdi ve kaldığım her dakika ben ve ailem büyük keyif aldık. Beni her zaman destekleyen taraftarlarımıza ve bana güvenen başkanıma teşekkürlerimi sunuyorum" şeklinde konuştu.

Geleceğinin Paris'te olduğunu dile getiren Kezman, bunun gerçekleşmesi için başkanının elinden gelen herşeyi yapacağına inandığını söyledi. Sırp futbolcu ayrıca Fransız Ligi'nin çok özel bir lig olduğunu ve orada yer alacak olmaktan büyük heyecan duyduğunu açıkladı.

schumici

schumici

Üye
hadi bakalım hayırlısıyla gidiş haberlerini bekliyoruz kezmancım haberin için çok çok sağolasın kardeşim:oke:

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
hadi bakalım hayırlısıyla gidiş haberlerini bekliyoruz kezmancım haberin için çok çok sağolasın kardeşim:oke:
rica ederim kardeşim yorumun için ben teşekkür ederim, inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla gider.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...