Pastore: "Ben olsam Higuain'i alırdım"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Pastore: "Ben olsam Higuain'i alırdım"
Paris Saint-Germain'in oyun kurucusu Javier Pastore, seçme şansı olsaydı takıma ilk olarak Gonzalo Higuain'in transfer edilmesini isteyeceğini söyledi.

Geçtiğimiz yaz Palermo'dan 42 milyon avro karşılığında transfer edilen Pastore, kısa sürede takımının en önemli oyuncularından biri oldu.

CNN'e yaptığı açıklamada Higuan ile çok iyi anlaştıklarını belirten Arjantinli oyuncu, "Özellikle Fransa'da çok etkili olabilir. Seçme şansım olsa takımımızda görmek isterim. Şu an Real Madrid'de oynuyor ama PSG de büyük bir kulüp." dedi.

Paris şehrini çok sevdiğini ifade eden 22 yaşındaki oyuncu, "Paris, müthiş bir şehir. Kulüp de aynı şekilde çok başarılı. Her geçen gün daha da güçleniyor. Genç bir oyuncu için bu büyük bir avantaj. Sezon başında Şampiyonlar Ligi'ne kalmayı hedefliyorduk. Şimdi ise ligi de kazanabileceğimizi düşünüyoruz." şeklinde konuştu.

PSG'ye transfer olması için Leonardo'nun kendisini ikna ettiğini söyleyen Pastore, "Buradaki yapılanmayı bana anlattı ve benimle çok yakından ilgilendi. Anlattıkları doğrultusunda çok iyi kadromuz ve teknik direktörümüz var. Çalıştırıcımız Ancelotti'nin farklı methodları var. Onun deneyimleri bizim için büyük avantaj." ifadelerini kullandı.

Bu sezon Fransız ekibinin formasıyla 29 maça çıkan Javier Pastore, bu karşılaşmalarda 10 gol attı. kaynak : goal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...