kesici alet taşımanın cezası

Sponsorlu Bağlantılar

Hex4d0r

Hex4d0r

Üye
Aslında şöyle bir şey taşıyacaksın.

Biraz küçük vs. ama adam öldürmeyeceğiz sonuçta :) Gerçi öldürmeye kalsa bu da öldürür. Kemer tokası. Bu yakalatılırsa sonuçları ne olur bilemiyorum. Çok da iyi yakın mesafe bir suikast aleti :ehe

furkan5800

furkan5800

Üye

Biraz küçük vs. ama adam öldürmeyeceğiz sonuçta :) Gerçi öldürmeye kalsa bu da öldürür. Kemer tokası. Bu yakalatılırsa sonuçları ne olur bilemiyorum. Çok da iyi yakın mesafe bir suikast aleti :ehe

bak bu guzelmş işte

Hex4d0r

Hex4d0r

Üye
Yoğun istek üzerine :ehe

maxirabit

maxirabit

Üye
Bıçağa ne gerek var sık biber gazını zaten 30sn'de pert olur tabi o havayı sende solumaman lazım yoksa aynı etkiyi sanada gösteriyor:D

• Beğen
Tepkiler: Hex4d0r
Mert045

Mert045

Üye

Hex4d0r

Hex4d0r

Üye

Yasak işlerle uğraşma kardeşim.:hmmm

Kişisel Güvenlik yasak birşey mi ? Bahsi geçen sitede satılan cezası en fazla olan şey muşta. Ben sadece özenme olmasın caydırıcılık olsun diye legal değili kullandım :tebessüm: Gerçi muşta legal değil ama Mert'in fotoğrafının olduğu o palayı gidip çarşıdan alabilirsin :) Yanlış anlaşılma olmasını istemiyorum :)

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
Metin MF

Metin MF

Üye
en iyisi biber gazı, ben taşıyorum yanımda

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Kişisel Güvenlik yasak birşey mi ? Bahsi geçen sitede satılan cezası en fazla olan şey muşta. Ben sadece özenme olmasın caydırıcılık olsun diye legal değili kullandım :tebessüm: Gerçi muşta legal değil ama Mert'in fotoğrafının olduğu o palayı gidip çarşıdan alabilirsin :) Yanlış anlaşılma olmasını istemiyorum :)
tamam kardeşim peki.:)

maxirabit

maxirabit

Üye
en iyisi biber gazı, ben taşıyorum yanımda

Nato ürünüyse rüzgarı ve uzaklığı hesap et kullanacağın zaman yoksa aynı havayı solursan sanada etkisi olur:) Şaka yapmak için bir arkadaşıma yapmışlardı çocuk bayılmıştı uyandığında da etkisinden çıkamamıştı ama sıkan kapalı ortamda ve yakın olduğu için aynı etkide ona olmuştu tabi çocuk anlatırken ben yerlere yattığımı bilirim:D

Astrosman

Astrosman

Üye

Ben de düşünüyorum mesela okuldan sonra çıkıyorum dolaşıyrum forum bornova var oraya gidiyorum ve forum bornovanın arka tarafından yürüyerek gidebilirim sadece orada psikopat çocuklar var biri beni durdurup para istemişti savdım başımdan ama bıçak çıkarsa ne yapardım bilmiyorum :hmmm

bir daha gitme öyle yerlere. Sana bir şey olursa yaşayamam ben...

- - - Eklendi - - -

Çüküne tekmeyi yapıştırırdım valla :D

:muha:

- - - Eklendi - - -

:d:

- - - Eklendi - - -

Uzun zamandır hayalini kuruyorum böyle biri gelip bana sataşsa da erkekliğini bitirsem diye :aha:

:aha:

- - - Eklendi - - -

bunu kadın şeyleri satan yerde olur mu? :ehe

Üst Alt