Kene mücadelesinde son nokta!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
milagros_zuzu

milagros_zuzu

Üye
    Konu Sahibi
Kene İle Mücadelede Yepyeni Bir Yöntem Uygulandı, Bütün Dünya Parmak Isırdı!​
KENEYE KARŞI MAGANDA…​

Sızdıran Haber Ajansı- Son yıllarda ülkemize musallat olan kene asalağına karşı Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı uzmanları işbirliği yaparak dünyada örneği görülmemiş bir mücadele yöntemi geliştirdi. Bakanlık yetkilileri yeni yöntemi şöyle anlattılar:
"Kene asalağı halkımızın korkulu rüyası olmaktan çıkacak. Kene mücadelesinde bir ilki geçekleştiriyoruz. Bundan sonra düğünlerde havaya ateş eden, maçlardan sonra aşka gelip mermi saydıran, karayolları tabelalarını delik deşik eden magandalar kene mücadelesinde kullanılacak. Ülkede "Maganda Seferberliği" ilan edilecek, havaya mermi sıkmaya hevesli tüm magandalar yaş ve cinsiyet farkı gözetilmeksizin kırsal alana gönderilerek kene savaşında değerlendirilecek".
 

cLuBBeRzAn-CoCo

Üye
keneye karşı maganda :kop::kop::kop:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt