Kendi Yapımım: Yarışma Oluşturucu - Kendi Bilgi Yarışmanızı Oluşturun

Sponsorlu Bağlantılar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Kendi Yapımım: Yarışma Oluşturucu - Kendi Bilgi Yarışmanızı Oluşturun
kendi yapımım olan bu programla sizde kendi bilgi yarışmanızı oluşturabilir,süreyi ve sesleri kendiniz belirleyerek oynayabilirsiniz:)
YENİ YARIŞMA butonuna tıklayın ve yönergeleri izleyerek yarışmanızı oluşturun,ardıından YARIŞMALARIM butonuna tıklayın,listeden yarışmanızı seçin,sağ tıklayın ve Seçili yarışmayı başlat seçeneğine tıklayın denemek isterseniz linki mesaj ekinde bulabilir,program ile ilgili her türlü soru,görüş ve önerilerinizi konuya yazabilirsiniz:maxicep:
V2 YENİLİKLER
----------------
*jokerler ve yarışma seslerini ayarlayabilme eklendi
*eklenen jokerler: %50,soru değiştir,pas geç (soru değiştir joker sorusu ayarlanabiliyor)
*varolan yarışmayı herşeyi ile düzenleyebilmek için sçenekler eklendi
*birkaç hata düzeltmesi yapıldı
V3 YENİLİKLER
----------------
*hata düzeltmeleri
*Release içerisinden yarışma kur.exe çalıştırınız (.NET framework 4.5 gerektirir)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra, Ozan, DeV/AsA ve 1 kişi daha

PALA.

PALA.

Üye
Elinize sağlık, birde görsel eklerseniz iyi olur...
Hocam çalıştıramadım :) antivirüs yazılımınıda dışladım yine çalışmadı :)

PALA.

PALA.

Üye
Nasıl bir hata alıyorsunuz?
Programı zipten çıkarttım, çalıştırmak için tıkladım hiç açılmadı, yönetici olarak çalıştırmayı denedim yine olmadı.
Yeniden başlatıp denedim yine çalışmadı, antivirüsü devre dışı yaptım yine olmadı.
Deneyen başka arkadaşlar var mı ? Belki sorun benim sistemdendir. Mesela dün paylaştığınız ödev hatırlatıcı çalıştı sorunsuz. Şimdi güvenli modda bile denedim çalışmadı.

Son düzenleme:
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Programı zipten çıkarttım, çalıştırmak için tıkladım hiç açılmadı, yönetici olarak çalıştırmayı denedim yine olmadı.
Yeniden başlatıp denedim yine çalışmadı, antivirüsü devre dışı yaptım yine olmadı.
Deneyen başka arkadaşlar var mı ? Belki sorun benim sistemdendir. Mesela dün paylaştığınız ödev hatırlatıcı çalıştı sorunsuz. Şimdi güvenli modda bile denedim çalışmadı.
Başka biri de deneyip sonucu bildirebilirsiniz güzel olur,.net framework 4.5 gerektiriyor ama onun için de uyarı vermesi lazımdı:)

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Başka biri de deneyip sonucu bildirebilirsiniz güzel olur,.net framework 4.5 gerektiriyor ama onun için de uyarı vermesi lazımdı:)
Başka biri daha yok mu şu forumda :)
Ayırıca win 10 kullanıyorum hocam net framework 4.6 var. 1709 güncellemesinde 4.7 çıktı...

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Evet açılmıyor...
Veya herhangi bir Pop-Up çıkmıyor
Gözlemlediğim tek şey;

Programın Exesini açmaya çalıştıktan sonra 2snliğine "Windows Sorun Bildirme (32bit)" Açılıp kapanıyor.

64bit Windows 10 kullanıyorum
Visual Studio vs nedeni ile en güncel freamwork yüklü

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Evet açılmıyor...
Veya herhangi bir Pop-Up çıkmıyor
Gözlemlediğim tek şey;

Programın Exesini açmaya çalıştıktan sonra 2snliğine "Windows Sorun Bildirme (32bit)" Açılıp kapanıyor.

64bit Windows 10 kullanıyorum
Visual Studio vs nedeni ile en güncel freamwork yüklü
Hocam bendeki durumun aynısını anlattınız görev yöneticisinde 32 bit kur.exe anlık görüp kayboluyor
Bende windows sorun giderme 32 bit görünmesiyle kaybolması bir oluyor

Emrgncy

Emrgncy

Üye
win 7 64 bit. hata veriyor
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Emrgncy ve PALA.
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Dosya yeniden yüklendi:oke: yarışmakur.rar içerisinde x86 ve x64 için ayrı ayrı klasör var,sisteminize uygun olanın içerisinden yarışma kur.exe çalıştırarak tekrar deneyebilir misiniz? @sinan yüksel

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Program çalışıyor emeğine sağlık
üzerinde çalışılıp biraz daha geliştirilebilir :)

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye

Hem x64 hem de x86 sürümü bende çalışmıyor

PALA.

PALA.

Üye
Dosya yeniden yüklendi:oke: yarışmakur.rar içerisinde x86 ve x64 için ayrı ayrı klasör var,sisteminize uygun olanın içerisinden yarışma kur.exe çalıştırarak tekrar deneyebilir misiniz? @sinan yüksel
Hocam bende net 2.0, 3.0 ve 3.5 şuan yüklü değil. İndirme yada güncelleme ile yüklenmiyor, üst paket kapsadığı için...
Aslında kurulum medyasından çekme yöntemini uygulayabilirimde gerek duymuyorum, bu paketlere ihtiyacım yok, sağolun.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
V2 YENİLİKLER
----------------
*jokerler ve yarışma seslerini ayarlayabilme eklendi
*eklenen jokerler: %50,soru değiştir,pas geç (soru değiştir joker sorusu ayarlanabiliyor)
*varolan yarışmayı herşeyi ile düzenleyebilmek için sçenekler eklendi
*birkaç hata düzeltmesi yapıldı
*Release içerisinden yarışma kur.exe çalıştırınız (.NET framework 4.5 gerektirir)
V2 yayınlandı! yenilikleri yukarıda alıntıladım denemek isteyen herkes konuya davetlidir:maxicep:
@sinan yüksel

• Beğen
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bende net 2.0, 3.0 ve 3.5 şuan yüklü değil. İndirme yada güncelleme ile yüklenmiyor, üst paket kapsadığı için...
Aslında kurulum medyasından çekme yöntemini uygulayabilirimde gerek duymuyorum, bu paketlere ihtiyacım yok, sağolun.
yeni sürümde .net framework 4.5 Release AnyCpu olarak ayarlı:)

• Beğen
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
v3 yayınlandı! hata düzeltmeleri yapıldı :maxicep:
(soru değiştir jokeri ile ilgili hatalar ve yarışma düzenleme işlemleri ile ilgili bazı hatalar giderildi)

Üst Alt