Kelime Oyunu V2.0 (kendi Oyunum)

Sponsorlu Bağlantılar

eembdroid

Üye
    Konu Sahibi
Kelime Oyunu V2.0 (kendi Oyunum)
Kelime oyunu Google play'de. Umarım beğenirsiniz.

Direk link :

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: harun145, soyupakhasan ve mahzunikaya

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler, play linki hariç indirme linkide eklermisiniz mümkünse :)

AVCIUGUR

AVCIUGUR

Üye
Teşekkürler, play linki hariç indirme linkide eklermisiniz mümkünse :)
yalnız eembroid kendi oyunu olduğundan para kazanmak için google play linkini koymuş.Ee, adam haklı tabii...

eembdroid

Üye
    Konu Sahibi
yalnız eembroid kendi oyunu olduğundan para kazanmak için google play linkini koymuş.Ee, adam haklı tabii...

Evet oyunda reklam var ama malesef kazandırmıyor. Özellikle reklam şirketlerinin son güncellemelerinden sonra uğraşmaya değmiyor desem yalan olmaz. Örnek olarak 1000 kullanıcısı olan bir oyundan kazandığım ayda 10 Tl gibi bir rakam.

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Evet oyunda reklam var ama malesef kazandırmıyor. Özellikle reklam şirketlerinin son güncellemelerinden sonra uğraşmaya değmiyor desem yalan olmaz. Örnek olarak 1000 kullanıcısı olan bir oyundan kazandığım ayda 10 Tl gibi bir rakam.
Reklam zorunlu mu peki?

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Hangi programı kullanıyorsunuz

eembdroid

Üye
    Konu Sahibi
Hangi programı kullanıyorsunuz

Ben Basic4android kullaniyorum.

Google Turkiyeden oyun ve program satisina izin vermedigi icin tek alternatifimiz reklam koymak. Google izin verse bile satilacak kalitede oyun yapmak pek kolay degil.

• Beğen
Tepkiler: soyupakhasan ve Ragnar Lothbrok
Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Anlıyorum siz bunun eğitimini mi aldınız?

AVCIUGUR

AVCIUGUR

Üye
Ben Basic4android kullaniyorum.

Google Turkiyeden oyun ve program satisina izin vermedigi icin tek alternatifimiz reklam koymak. Google izin verse bile satilacak kalitede oyun yapmak pek kolay degil.
zaten google artık play store'da yeni bir çağa başlıyacak.Artık uygulamalar ücretsiz indirilip program içinde satışlar olacak.

eembdroid

Üye
    Konu Sahibi
zaten google artık play store'da yeni bir çağa başlıyacak.Artık uygulamalar ücretsiz indirilip program içinde satışlar olacak.

Evet şimdi birçok oyunda bu var. Ama Google yine Türkiye'den gönderile programlarda oyun içi satışa izin vermiyor.

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Tamam bilgiler için çok tesekkur ederim. Ben de Bu işle ilgilenileniyordum. Sitesinde demişsiniz ama siteyi belirtmemişsiniz. Yardimci olursanız sevinirim.

eembdroid

Üye
    Konu Sahibi
Tamam bilgiler için çok tesekkur ederim. Ben de Bu işle ilgilenileniyordum. Sitesinde demişsiniz ama siteyi belirtmemişsiniz. Yardimci olursanız sevinirim.

Basic4android sitesinde demek istemiştim. Adresi :
Kendini geliştirmek için bedava sürümünü kullanabilirsin.

AVCIUGUR

AVCIUGUR

Üye
Basic4android sitesinde demek istemiştim. Adresi :
Kendini geliştirmek için bedava sürümünü kullanabilirsin.
basic olmaz unity olur kendine göre araştır en iyisini seç bence

PME 4L

PME 4L

Üye
App Inventor 2 yi deneyin bide onlada çok güzel uygulamalar yapılıyor hemde bedava

M@cros

M@cros

Üye
Ben de bir oyun geliştiriyorum unity 3D de.Ama reklam mı yoksa ücretli mi yapsam kararsızım.Admob u kullanmayı düşünüyorum.
Ücretli uygulama satışı yapabilen ülkeler:

Son düzenleme:

eembdroid

Üye
    Konu Sahibi
Ben de bir oyun geliştiriyorum unity 3D de.Ama reklam mı yoksa ücretli mi yapsam kararsızım.Admob u kullanmayı düşünüyorum.
Ücretli uygulama satışı yapabilen ülkeler:

Google Türkiye'den satışa hala izin vermiyor bildiğim kadarıyla. Sayfanın başında Ücretli uygulamaların Kullanılabilirliği yazıyor.
Ücretli uygulama satışı yapabilen ülkeler bu listede :

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Yardimlariniz için tesekkur ederim ama benim İngilizcem o kadar iyi değil :D Bir de basitten baslamak istiyorum. Bilgisayarda visual basic ile bir iki küçük program yaptim bu program da ona benziyor bunu deneyeyim.

Üst Alt