Kd Player 8.3 (Deqişik skinlerde vardır !)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rixmam

rixmam

Üye
    Konu Sahibi
Kd Player 8.3 (Deqişik skinlerde vardır !)
Beyler Verildigini biliyorum ama içinde deqişik skinler var !
herkese selam öncelikle bu bi media player sony ericssonlar için(bazıları için gereksiz olabilir) ama caf caf için güzel bi program(skinleri falan çok güzel görünüm kazandırıyor ben çok sevdim skinlerini) forumlarda media player çok isteyen gördüm o yüzden upload edeyim ve biraz bilgi vereyim dedim.forumda arattım daha öncede verilmişti ...

kullanım hakkında biraz bilgi vereyim.
şarkı eklemek için proyu açıyoruz playliste geliyoruz>new playlist diyoruz sonra playlistimizin içine giriyoruz ordan menu>add files diyoruz şarkıları ekliyoruz sonra now playing bölümünden dinliyoruz.şarkı dinlerken menu visualization seçerseniz şarkı dinlemek daha keyifli hale gelebiliyor

Skin ekleme
öncelikle vereceğim skinleri telefonun other(başka biyerde olabilir) klasörüne atın sonra programı açtık menu>more>change skin>open file skin ordan skinleri koyduğumuz klasöre gidip seçiyoruz ve değişiyor.

skinler
176*220 için şu anlık 4 skin var 240*320 için daha fazla çeşit var
skinlerin görünümleri
-blackskiniçin>>>
-windowsmediaplayer11için>>>
-walkman2.0için>>
-walkman3.0için>>
resmi sitesinden skinlere bakmak isterseniz bütün ekran çözünürlükleri için ve daha fazlası için>>>

evet programıda burdan indircez;

>>>>>>>>>176x220için
>>>>>>>>>240x320için

• Beğen
Tepkiler: redoxaga ve Aѕѕαѕѕiη™

Aѕѕαѕѕiη™

Aѕѕαѕѕiη™

Üye
Teşekkürler,Babamın telefonu için böyle bişey arıodum

rixmam

rixmam

Üye
    Konu Sahibi
Önemi yok kardeş !...

ali3344

Üye
Hadrika bi prg. sağoL kurdumm kuLLandım geLip bi tşk ediyiim dedim hoşuma gitti:D

redoxaga

Üye
kurdum çalıştırdım.çok teşekkürler.eline saglık.

rixmam

rixmam

Üye
    Konu Sahibi
Önemi yok !

asheul

asheul

Üye
saoL işime yarar

kmlaga

kmlaga

Üye
bu programda çalma listesi hafızada kalıyor mu yoksa her defasında yeni çalma listesi mi oluşturuyorsun......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt