Kayıp Uzman Çavuştan Acı Haber


hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu SahibiHakkari'nin Şemdinli ilçesindeki Hacıbey Deresi'ne düşen uzman çavuş Gökhan Günbey'in cenazesi bulundu.

Alınan bilgiye göre, ilçenin Derecik beldesi Gelişen köyü yakınlarından geçen Hacıbey Deresi üzerine kurulu teleferiğin halatını kestiği esnada suya düşen uzman çavuş Günbey'i arama çalışmaları, bugün de devam etti.
Ankara'dan gelen Jandarma Sualtı Arama Kurtarma ile Van ve Hakkari'deki ekiplerin katılımıyla sabah erken saatlerde gerçekleşen çalışmalara köylüler de destek verdi.
Ekiplerin, derede bot ve dalgıçlarla yaptığı arama sonucu Günbey'in cenazesi, suya düştüğü yerin yaklaşık 500 metre ilerisinde bulundu.

Sudan çıkarılan cenazenin, cumhuriyet savcısının yapacağı incelemenin ardından otopsi için Hakkari'ye gönderileceği öğrenildi.
Şemdinli 34. Piyade Tugay Komutanlığı ekiplerinin, ilçeye 70 kilometre uzaklıkta bulunan Derecik beldesi Gelişen köyü yakınlarından geçen Hacıbey Deresi üzerine kurulu teleferiğin kaçakçılık amacıyla kullanıldığını belirlemesi üzerine, 5 Mayıs'ta bölgeye giden uzman çavuş Gökhan Günbey, teleferiğin halatını kestiği esnada dengesini kaybederek suya düşmüştü.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt