Katy Perry yine Lumia tercih etti.

• 1 Ağustos 2014
  • 1319 Okunma
  • 29 Cevap

1. Kliplerde kullanılan telefonlarda genelde iPhone olur bilirsiniz. Katy Perry sürekli Lumia tercih ediyor :) Bu sefer Lumia 930'un reklamını yapmış başarılı şarkıcı.

İşte o klip:

Yazan: ogzhnoTr
    saynesim ve emz bunu beğendi.
  2. emz

emz
    ROAR'da ise 1020 kullanmıştı. :) Güzel birşey.

iPad ile gönderdi
  3. Aynen :D

4. Bana o kadar para versinler ben de tercih edeyim. :tebessüm:

5. Babasının hayrına tercih etmemiştir sponsordur kesin :)

HTC ile gönderdi
    semihguney, Türe ve braayn bunu beğendi.
  6. 36.sn yine dikkat this yazarken "S" yine gizli bir mesaj veriyor bu karının bütün kliplerinde,rihanna ve Madonnanında illaki tek gözlü İlluminati simgesi ile turkçe anlamı olan aydınlanmışlar yine devrede 930'dan çok bu sembol yine dikkatimi çekti...

not:HİLMİ tırstıı

7. :D benim kadar illuminati ile ilgileniyor olamazsın :P katy perry son klipleriyle illuminatiye baş kaldırıyor o yüzden ünü düşecek :D lumiaya sığınıyor işi biliyor tabi:sirit:

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. İllucu ergen team.

Mobil cihaz ile gönderdi
    GodMode, kartal076 ve ogzhnoTr bunu beğendi.
  9. Vay canına kati peri bile 930 kullanıyor hemen 930 almalıyım!

MixRadio ve Türe bunu beğendi.
  10. O parayı ben alsam bütün lumiaları dizerdim

İman Gücü ile gönderildi.

11. ilgileniyorum diye üçgenli fotoğraflar çekmiyorum, gizli örgütlere merakımdan yapıyorum diyeyim.

12. ;) Bende öyleydim.. Hele şu milli istihbarat teşkilatlarına bayılırdım.

Mobil cihaz ile gönderdi
    braayn bunu beğendi.
  13. Katy Perry yine en çok parayı vereni tercih etti :oley

14. Bir katy ne kadar acaba? :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    Rainesto, enessrsy ve ogzhnoTr bunu beğendi.
  15. o pembe kafalı şey twerk mi yapıyor....? :ehe

ogzhnoTr bunu beğendi.
  16. Twerk yapıyor ve orda bişeye benzetmeye çalışmışlar :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Katy pery illuminatinin asıl üyelerindendir. Son kliplerinde baş kaldırdığı falan yok aksine iyice çirkinleşiyor. Bundan önceki klibinde kendini tanrı yerine koyup üzerinde Allah lafsı bulunan adamı tek bi hareketiyle yok ediyordu. Ünlüleri doğru tanıyın
    ---
    Ayrıca bu kadının lumia 930u kullanması bence iyi değil kotu bir şey. Zaten Nokia da gider böyle kadınlara reklam teklif eder. Kendisinin de ne olduğunu belli eden örnekler mevcut, Nokia Macabi Tel Aviv Stadı gibi

Surface tablet ile gönderildi
    mvrucu123 ve braayn bunu beğendi.
  18. Ya :D guldurdun neyse yanıt vermeyi bilirdim bende uğraşmıycam

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. Başarılı olmuş beğendim ve jennifer lopez'in I luh ya papi adlı şarkısında da Nokıa 2520 kullanılmış.

ama bu şarkıyı pek başarılı bulmadım

ogzhnoTr bunu beğendi.

20. Dayanamadım cevap veriyorum. O klipte bir yönetmen ve bir senaryo var aynı dizi ve filmdeki gibi Katy Perry sadece nasıl bir şey istediğini soyluyor ona gorede kıyafetler filan seçiliyor. Katy Perry o kolyeyi fark edince klibi zaten editlettirdi. Bir şey bilmeden araştırmadan yuzeysel bakıp yorum yapacaksanız hiç yapmayın daha iyi. Üstelik son albümüyle tam anlamıyla illuminatiye karşı geliyor. Dark horse klibi; evet ra nın gozu simgesi var piramit var, fakat o piramiti ayağına getiren adamı kopeğe çevirerek illuminatiyle dalgasını zaten geçiyor.

neyle gönderildiyse gönderildi.

emz ve İhtiyar007 bunu beğendi.
Yüklüyor...
19/10/2018 - 21:41