Kartal golcünün kralını aldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi

Beşiktaş, Almanya’da gol kralı olan Schalke’nin Brezilyalı santrforu Ailton ile anlaşmaya vardı. Siyah-Beyazlılar’ın yıllığı 1 milyon Euro’ya yıldız futbolcu ile ön protokol imzaladığı bildirildi

Schalke’de mutsuz
Carew’in gidişinden sonra forvete takviye yapmak için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Pandiani, Milosevic derken, transfer bombasını patlattı. Siyah-Beyazlılar, Almanya’nın Schalke takımında oynayan Brezilyalı Goncalves Ailton ile anlaşmaya vardı. 2003-2004 sezonunda Werder Bremen ile şampiyonluk sevinci yaşayan ve 28 golle de gol kralı olan sambacının, sezon başında geldiği Schalke’de huzursuz olduğu ve bu nedenle Beşiktaş’ın teklifini kabul ettiği bildirildi.

Oktay ikna etti
Asbaşkan Kıvanç Oktay’ın Avusturya kampı sırasında gizlice Almanya’ya geçip Ailton ile görüştüğü ve sambacıyı Türkiye’ye gelmeye ikna ettiği öğrenildi. 32 yaşındaki oyuncuyla yıllığı 1 milyon Euro karşılığı protokol imzalandığı, 2 milyon Euro önerilen Schalke ile de anlaşma noktasına gelindiği kaydedildi.

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Bana yaşlı gibi geldi,ama bir beşiktaşlı olarak hadi hayırlısı demekten başka bişey diyemiyorum.

SANCAR

SANCAR

Üye
adam yaşlı ama ben onu werder bremen de izledim sarap gibi adam bu ailton bjk ye hayırlı olsun

Elubkam

Üye
Hayirli olsin

slayer

Üye
hayırlı olsun bizlere

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by blslayer@Jul 19 2005, 06:08 PM
hayırlı olsun bizlere
[post=113036]Quoted post[/post]​

ailton bırakın türkiyede avrupa da da bjk yi şahlandıracak :oke:

kikaksk

kikaksk

Üye
böyle adamlar alcaklarına gençleri oynatsınlar

SANCAR

SANCAR

Üye
Originally posted by kikaksk@Jul 19 2005, 06:22 PM
[post=113043]Quoted post[/post]​

ya zaten cok uzun vadeli oynayacak bi oyuncu olcaanı sanmıyorum 2-3 sene anca oynar hem genc oyuncularda yetenek olsa bile tecrübe de çok önemli ve bu avrupa kupası maçlarında yeteenek ne kadar olursa olsun tecrübesiz olmuyo

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by kikaksk@Jul 19 2005, 06:22 PM
[post=113043]Quoted post[/post]​

sen ailton ismini ilk defa duydun galiba

seriFBurak

seriFBurak

Üye
altın ayakkabısı wardı galiba?!!

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Alman Liginin en iyi futbolcunu aldık, :artı:

C@N

C@N

Üye
bi gs taraftarı olmama ragmen yine de bjk adına cok sewindim ne de olsa turk takımı

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Ailton doğum gününde bize trasfer oldu :)

Quattro

Quattro

Üye
Anelka kadar iyi olmasada hayırlısı olsun ne diyelim... :P :D

SANCAR

SANCAR

Üye
anelka da ailton da çok iyi oyuncular türkiye de lige zevk katacaklarından eminim ben

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
ailton anelka nın kariyeri boyunca attığı golleri bir sezonda atıyor nerdeyse :D

useless84

Üye
Originally posted by the_patriot@Jul 19 2005, 09:49 PM
ailton anelka nın kariyeri boyunca attığı golleri bir sezonda atıyor nerdeyse :D
[post=113154]Quoted post[/post]​

ya abi soyle seyler soylemeyin yani kıskanıyosunuz dicem sonunda atan kac gol atarsa atsın :) ailton önce koca göbegini bi kücültsün neyse saka bi tarafa hayırlı olsun biz ... atmayız

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by useless84+Jul 19 2005, 10:00 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(useless84 &#064; Jul 19 2005, 10:00 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-the_patriot@Jul 19 2005, 09:49 PM

ya abi soyle seyler soylemeyin yani kıskanıyosunuz dicem sonunda atan kac gol atarsa atsın :) ailton önce koca göbegini bi kücültsün neyse saka bi tarafa hayırlı olsun biz ... atmayız
[post=113160]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

sen merak etme bu sene de ailton u kaleye koyacaz, canını sıkma :)

kaan_saner

Üye
Originally posted by the_patriot+Jul 19 2005, 06:19 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(the_patriot &#064; Jul 19 2005, 06:19 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by blslayer@Jul 19 2005, 06:08 PM
hayırlı olsun bizlere
[post=113036]Quoted post[/post]​

ailton bırakın türkiyede avrupa da da bjk yi şahlandıracak :oke:
[post=113042]Quoted post[/post]​
[/b]

<!--QuoteBegin-SANCAR
@Jul 19 2005, 09:37 PM
anelka da ailton da çok iyi oyuncular türkiye de lige zevk katacaklarından eminim ben
[post=113144]Quoted post[/post]​
[/quote]
birincisi AILTON süper adam acayip iyi golcü ikincisi o kilolu dediğin adamı sen hiç izlemedin galiba anelkadan kat kat hızlı

useless84

Üye
Originally posted by the_patriot+Jul 19 2005, 10:06 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(the_patriot &#064; Jul 19 2005, 10:06 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by useless84@Jul 19 2005, 10:00 PM
<!--QuoteBegin-the_patriot
@Jul 19 2005, 09:49 PM

[post=113160]Quoted post[/post]​

sen merak etme bu sene de ailton u kaleye koyacaz, canını sıkma :)
[post=113165]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

he bi eksik orasıydı sanki :haha: ne olcak canım ailton u da satıp kaleci alırsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...