Tavsiye Karsızım Hemde Çok

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Eger begendiysen al ama tekrar diyorum wp 820 yi bi al bak dene tarayici falan muzik kalitesine de bsk sonra karar ver

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
ben bi koyde yasıyorum yani bakma imkanım çok az lg optımus l9 nasıl güzelmı jb güncelemesinide aldı ve bide 4x hd

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
abi 1000 tlye bır suru cıhaz var eger oncelıgn muzık + tarayıcıysa lumialardan vazgeçme sana 820 degl 720 de yeter

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
lg vu peki tasarımlarını çok seviyorum lg ürünlerinin güncelem pek önemli değilbaska cevabı olan yok mu

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
bu 4:3 formatlısı ysa cok cırkın duruyor

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
yok bana güzel göründü ekranının biraz büyük olmasını istiyorum 4.7 5 inch fln 625 nasıl peki 620 de güzel kapaklar fln

Invoke

Invoke

Üye
ben bi koyde yasıyorum yani bakma imkanım çok az lg optımus l9 nasıl güzelmı jb güncelemesinide aldı ve bide 4x hd

SPden ciddi anlamda kötüler :DSensation XL Adreno 205 gpuya sahip, snapdragon s2 işlemci baya eski yani.

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
Invoke

Invoke

Üye
andreno gpu snapdrogon ne işe yarıyo (terslemeyim ben donanımını pek bilmem

Estağfurullah, niye tersleyelim. GPU grafik işlemcisidir, CPU merkezi işlemcidir, yani şöyle diyebilir, sanıyorum. Snapdragon xxx>>İntel i5 , Adreno xxx>>>Ati Readon 4500 ya da nvidia gtx bilmem ne, neyse kısaca açıkladım sanıyorum.

XLdeki işlemci benim raydekiyle aynı 2011cihazı, eski yani, iyi performans vermez. Androidde donanım önemlidir, çünkü sistemi sömüren bir sistem. SPdeki adreno 320, Z1deki G2deki 330'un bir düşüğü. Çok iyi bir gpu, XL ile aralarında ciddi fark yani :)

Son düzenleme:
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
lumia 625 te cok hos hemen al

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
yani sp 625 720 820 8x arsında bir kara vermem gerekiyo

Invoke

Invoke

Üye
Bence görmeden alma, köydeyim diyorsun da telefonu köyden mi alacaksın? Gittiğinde bak bir bunlara. Hangisi içine siniyorsa... Bir de aradığın sadece müzik, internet ve kamera mı?

Kerim.

Kerim.

Üye
Xperia sp

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
sipariş verip alacağım o yüzden bakma imkanım zor

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
bu telefou kullanan arkadaşlar bir iki video atsa daha iyi olacak

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
p6 625 sp yani yazdığım telefonu kullanan arkdaşlar 1 2 video atsa iyi ve kötü yanlarını güzel olur bide mesela atıyorum 9 ay kadar fln g2 nin fiyatı ne kadar düşerarkdaşlar peki galaxy note nasıl şuan alınabilinir mi ?

Üst Alt