Haber Karşınızda Nokia Lumia 930 (Satışta)

Sponsorlu Bağlantılar

braayn

braayn

Üye
valla rengi çok hoş ama sırf rengi bu şekilde diye ekstra para verilmez ama alanıda olacaktır tabiki

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Lumia telefonlara ulaşmak zaten zor, birde böyle özel renkler olunca adeta mucize lazım ulaşmak için.ben bir lumia fanı olarak hiç canlı canlı 930 görmedim,1520 yi bile zor bulabildim görmek için.Bu ms nin hiçmi pazarlama stratejisi yok ya. @papakudioflu @bulutsuzgece @Sensation

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: erdal8142
braayn

braayn

Üye
valla rengi çok hoş ama sırf rengi bu şekilde diye ekstra para verilmez ama alanıda olacaktır tabiki
Microsoft Markalı Telefon Satmak Nokia'dan Daha Zor..
evet haklısın .Bizim gibi 3.dünya ülkelerinde microsoftun az reklam yapması ve doğru dürüst cihazı tanıtmamalarından kaynaklanıyor.Nokianın eski zamanlarında bangır bangır reklam ve tanıtım yapılırdı ama MS bu konuda sıkıntılı
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

hatırlayanlar bilir bu reklamı

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
930 un şarj süresi de 920 gibi çok zayıf mı bilen var mı acaba

papakudioflu

papakudioflu

Admin
-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Lumia telefonlara ulaşmak zaten zor, birde böyle özel renkler olunca adeta mucize lazım ulaşmak için.ben bir lumia fanı olarak hiç canlı canlı 930 görmedim,1520 yi bile zor bulabildim görmek için.Bu ms nin hiçmi pazarlama stratejisi yok ya. @papakudioflu @bulutsuzgece @Sensation
ustam istanbul da fatih civarına gelirsen bu konuda sana çok yardımcı olabilirim :) sizin gibi birinin 930 görememesi gerçekten çok üzücü :)

Emre

Üye

evet haklısın .Bizim gibi 3.dünya ülkelerinde microsoftun az reklam yapması ve doğru dürüst cihazı tanıtmamalarından kaynaklanıyor.Nokianın eski zamanlarında bangır bangır reklam ve tanıtım yapılırdı ama MS bu konuda sıkıntılı

hatırlayanlar bilir bu reklamı

Son düzenleme:
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Türkiye'de 930 bulmayı başarıp üstüne bir de turuncu veya yeşil rengini bulabilenlerdeki şansın çeyreği bende olaydı neler yapmazdım :/
zaten onu başarabilen biri aynı gün gitsin bi şans oyunu oynasın tutma olasılığını bi düşün! :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve dilmenibrahim
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Abi seni de wp ailesinin bir neferi olarak görmek istiyoruz artık :ehe
İnşşallah diyelim ama Çin'lilere uydurmasın RAbbim :ehe Her An akıl kayabilir durumda bir iş bir de özel telefon ihtiyacım var ancak mali açıdan iyi hesap yapmak lazım uzun yıllardır iOS ve Android kullanıyorum. Geçiş biraz düşündürüyor. Windows platformunu Pc üzerinde işim gereği takip etmekle yetinebilirim :cool

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Esendağlı
papakudioflu

papakudioflu

Admin

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Rainesto

Rainesto

Üye
Hocam iki-üç hafta önce Kayseride yeraltı çarşılarında turuncu 930 gördüm birkaç tane ama dün aynı yerden geçtim yoktu büyük ihtimal çok az geliyor 2-3 tane onlarıda satınca tekrar getirtmiyorlar sanırsam

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Yaz sonu almayı planlıyorum

zbahadir

Üye
Alacağım son Nokia Lumia 930 olacak. Üzerinde Microsoft yazan bir telefon kesinlikle almayacağım. Belki HTC düşünebilirim veya başka bir Windows Phone'lu telefon ama kesinlikle ios veya android olmayacak. :lac:

• Beğen
Tepkiler: 0343434

Üst Alt