Karınca, su damlasına hapsoldu!

• 21 Nisan 2011
  • 1215 Okunma
  • 20 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Karınca, su damlasına hapsoldu!

Yağmur sonrası doğa fotoğrafları çeken adam, bir yağmur damlacığına hapsolmuş karıncayı da 'bilmeden' görüntüledi

< Resmi açmak için tıklayın >

31 Mart 2011 - 10:03 Yazı Boyutu:

Avustralyalı bir
    fotoğrafçı tarafından çekilen bu fotoğraf görenleri hayrete düşürüyor. Queensland'in Noosaville bölgesinde yağmur sonrası doğa fotoğrafları çekmeye çıkan 34 yaşındaki Adam Gormley, yaprakların üzerinde yakın plan çekimler yapıp su damlalarını net bir şekilde görüntülemeye çalışıyordu.

Ancak çektiği fotoğraflar arasında öyle bir tanesi vardı ki, kendisi bile eve gidip çalışmalarını bilgisayara yükleyene kadar farkına varamamıştı.
    HEYECANDAN SIÇRAMIŞ

Fotoğraflardan birinde, 3 milimetre çapındaki bir su damlacağının içinde hapis kalmış bir
    karınca vardı. Gormley, "Fotoğrafı çekerken, su damlacığının içindekini toz zerreciği sanmıştım. Bilgisayarda fotoğrafı büyütüp baktığımda bunun bir karınca olduğunu gördüm. O an heyecandan havaya zıpladım" dedi.

Yazan: Tuncay.erol
    LuckyDALT0N bunu beğendi.
  2. resim çok gzl :D

3. zavalli hayvan

4. Muhteşem bir görüntü

5. Nasıl bi kamerayla cekmiş acaba

6. Aynen çok fazla net ps olabilir mi ki acep:hmmm

7. çok tatlı ya

8. resim çok süper.ama ben farklı bi amaçla kullanmak için arka plan resmi yaptım.:ehe

9. Muhteşem çekim.Güzel :oke:

10. Kullandığı kamera baya kaliteli:hmmm

11. Bencede

12. ama cok seker dımı:naughty:

13. Evet.normalde böcekleri sevmem ama bu resimde o kadarda iğrenç değil :ehe

14. bede sewmm sımdı hayvan sewerler bı dunya laf etcek ama ben hayvan pek sewmm kopek kedı falan:( cunku korkarım hepsıyle bı gecmıs var kopek kovaladı kedı tırmaladı gıbı :):):9

15. Böyle şeyler insanda çok iz bırakıyor iyi biliyorum :ehe

16. senınde basına gelmıs bellı:)

17. niye laf etsinler cnm bu senin geçmişinde olduğu için sevmiyorsun nedesiz bişiyden sevmeseydin laf etebilirlerdi ;)

18. Geldi tabi ama böyle halka açık yerlerde pek anlatmıyorum,çok merak eden olursa özelden anlatabilirim :D

pelın_ bunu beğendi.
  19. haha merakkettım bak sımdı y az baklım neymışşÇ:)

20. Dur mesajdan anlatayım :ehe:ehe

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 22:07