Karınca, su damlasına hapsoldu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
    Konu Sahibi

Yağmur sonrası doğa fotoğrafları çeken adam, bir yağmur damlacığına hapsolmuş karıncayı da 'bilmeden' görüntüledi

31 Mart 2011 - 10:03 Yazı Boyutu:

Avustralyalı bir
fotoğrafçı tarafından çekilen bu fotoğraf görenleri hayrete düşürüyor. Queensland'in Noosaville bölgesinde sonrası doğa fotoğrafları çekmeye çıkan 34 yaşındaki Adam Gormley, yaprakların üzerinde yakın plan çekimler yapıp su damlalarını net bir şekilde görüntülemeye çalışıyordu.

Ancak çektiği fotoğraflar arasında öyle bir tanesi vardı ki, kendisi bile eve gidip çalışmalarını bilgisayara yükleyene kadar farkına varamamıştı.
HEYECANDAN SIÇRAMIŞ

Fotoğraflardan birinde, 3 milimetre çapındaki bir su damlacağının içinde hapis kalmış bir
vardı. Gormley, "Fotoğrafı çekerken, su damlacığının içindekini toz zerreciği sanmıştım. Bilgisayarda fotoğrafı büyütüp baktığımda bunun bir karınca olduğunu gördüm. O an heyecandan havaya zıpladım" dedi.

• Beğen
Tepkiler: LuckyDALT0N

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
resim çok gzl :D

serecans

serecans

Üye
zavalli hayvan

Sandrake

Sandrake

Üye
Muhteşem bir görüntü

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl bi kamerayla cekmiş acaba

pelın_

çok tatlı ya

mangdaşire

mangdaşire

Üye
resim çok süper.ama ben farklı bi amaçla kullanmak için arka plan resmi yaptım.:ehe

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Muhteşem çekim.Güzel :oke:

ALPARS™

ALPARS™

Üye
Kullandığı kamera baya kaliteli:hmmm

pelın_

ama cok seker dımı:naughty:

pelın_

bede sewmm sımdı hayvan sewerler bı dunya laf etcek ama ben hayvan pek sewmm kopek kedı falan:( cunku korkarım hepsıyle bı gecmıs var kopek kovaladı kedı tırmaladı gıbı :):):9

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Böyle şeyler insanda çok iz bırakıyor iyi biliyorum :ehe
bede sewmm sımdı hayvan sewerler bı dunya laf etcek ama ben hayvan pek sewmm kopek kedı falan:( cunku korkarım hepsıyle bı gecmıs var kopek kovaladı kedı tırmaladı gıbı :):):9

pelın_

senınde basına gelmıs bellı:)

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
niye laf etsinler cnm bu senin geçmişinde olduğu için sevmiyorsun nedesiz bişiyden sevmeseydin laf etebilirlerdi ;)

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Dur mesajdan anlatayım :ehe:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...