Kararsızım Ne Alsam

Sponsorlu Bağlantılar

omet

Konu Sahibi
Kararsızım Ne Alsam
merhaba arkadaşlar uzun süredir girmiyordum şimdi ben telefon alıcam da ne alıcam?
aklımda lg optımus g ve g pro var bide nokia lumia ailesi bütçe 1250 1300 fln
aradığım ses kalitesi iyi olsun kamerası iyi olsun stabil olsun bide bişey sorucam nokialarda bildirim ledi varmı bi yerde okumuştum win8 bildirim ledini kulanmıyormuş fln doğrumu bu herkese iyi forumlar

mehmettech

mehmettech

Üye
2.El g2 bulabilirsin

Invoke

Invoke

Üye
2.El g2 bulabilirsin

Mesela nereden bulabilir 2.el g2?
merhaba arkadaşlar uzun süredir girmiyordum şimdi ben telefon alıcam da ne alıcam?
aklımda lg optımus g ve g pro var bide nokia lumia ailesi bütçe 1250 1300 fln
aradığım ses kalitesi iyi olsun kamerası iyi olsun stabil olsun bide bişey sorucam nokialarda bildirim ledi varmı bi yerde okumuştum win8 bildirim ledini kulanmıyormuş fln doğrumu bu herkese iyi forumlar

Optimus G alabilirsin. G Pro daha pahalı ve büyük, sana uygunsa G Proda alabilirsin, ikisi de güzel cihazlar.

mehmettech

mehmettech

Üye
çok iyi fiyatlar kaçırma.... çok iyi fiyatlar kaçırma....

Invoke

Invoke

Üye
çok iyi fiyatlar kaçırma.... çok iyi fiyatlar kaçırma....

Ne belli, ben güvenmiyorum açıkcası. Adam almış 2haftalık 450lira düşüğüne satıyor. Neden?

mehmettech

mehmettech

Üye
Bi 100lira cebine kalıyo- hemde güçlü biraz aliyosun

mehmettech

mehmettech

Üye
Ne belli, ben güvenmiyorum açıkcası. Adam almış 2haftalık 450lira düşüğüne satıyor. Neden?
Ben ilanin yalancisiyim , ama arkadaş için araştırıp buluruz daha fazla cep .hem marka sorunu falan varmı, isteklerini biraz daha ayrıntılı yazarsa daha iyi cihazlar Arayıp bulurum arkadaş için ........

Hasand.

Hasand.

Üye
ben s4 kullanıyorum guzel telefon :yuru:oke: ( magaza fiyatı 1500 gibi bisey sifir) ama netten alırsan 1250-1350 arazı degısıyor veya htc one al secım senınben s4 kullanıyorum guzel telefon :yuru:oke: ( magaza fiyatı 1500 gibi bisey sifir) ama netten alırsan 1250-1350 arazı degısıyor veya htc one al secım senınben s4 kullanıyorum guzel telefon :yuru:oke: ( magaza fiyatı 1500 gibi bisey sifir) ama netten alırsan 1250-1350 arazı degısıyor veya htc one al secım senın

Invoke

Invoke

Üye
ben s4 kullanıyorum guzel telefon :yuru:oke: ( magaza fiyatı 1500 gibi bisey sifir) ama netten alırsan 1250-1350 arazı degısıyor veya htc one al secım senınben s4 kullanıyorum guzel telefon :yuru:oke: ( magaza fiyatı 1500 gibi bisey sifir) ama netten alırsan 1250-1350 arazı degısıyor veya htc one al secım senınben s4 kullanıyorum guzel telefon :yuru:oke: ( magaza fiyatı 1500 gibi bisey sifir) ama netten alırsan 1250-1350 arazı degısıyor veya htc one al secım senın

htc one bulabilecek mi o fiyata?

omet

Konu Sahibi
arkadaşlar teşekürler cevaplar için ama s4 one fln bulabilirmiyim o fiyata