Kapının açıldığını duydum fakat..

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kapının açıldığını duydum fakat..
Bi kaç sene önceydi. Evde pc başında takılıyordum herkes çıktı evden. Pc de takılıyorum öyle sanırım sesini kısmıştım salondaki sesleri de duyup korkmamak için. Nedense o zamanlarda aklıma evde tek kaldığımda hemen aklıma bir şeyler sokup kendi kendimi korkuturup. Aşırı heyecanlandım, terlediğimi hissediyordum. Annemin gelmesini bekledim. Sonra anahtarın deliğe girme sesine kadar kapının açıldığını duydum. koridora "Kim o" diye seslendim ve dolaptaki aynadan yansımaya baktım. içeri kimse girmemişti ve kapı da açılmamıştı. benim gerginliğim daha çok arttı tabii. 5-10 dk sonra annem geldi. içim bi rahatladı.
uyku sersemiyken de bir çok olay yaşadım bu uyku haline olmadığım için ayrı bir ürpertti beni.

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Dış kapıyı bu günlerde kitlemeye başladım. Ramazan davulcusu hak etmediği parayı istiyor ev kimse yok numarası her zaman işe yarıyor. Onun dışında evin bütün kapıları açık bazen uyurken bakıyorum fiskos masasının üstünde daha önce görmediğim kağıt oluyor. Görevli kişi sayaçı okuyup faturayı oraya bırakmış oluyor. Bazen mutfakta nerden ne zaman geldiğini bilmediğim bırakılmış yemekler oluyor. Tek korkum gizliden olan haset ile birilerin garez yapması, ama böyle bir şeye pek mümkün görmüyorum.
Bazen eve dilenci gelir elinde pvc kapli evrak kocam hastanede yatıyor. Çıkartıp 2 lira verince beğenmez gider her evden en az 2 lira alsa dünyanın parası eder. Bahçede ki açan güller çalınıyor e artık o kadarını da razı olmak lazım

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@haydaravısyon aman hocam birgün hiç beklenmeyen misafirler çıkar gelir . Sıkıntıya girmeyin durduk yere .

Symbianist

Symbianist

Üye
:hmmm

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
:hmmm

gonyalı

gonyalı

Üye
Yarın bi anımı yazacağım

gonyalı

gonyalı

Üye
şimdi neden yazmıyorsun :hmmm
Yazdım.

Bundan birkaç yıl önceydi.
Annennemin evi kırsal bi alanda ve çevresinde pekte ev yoktu.
Gece tv izlerken ya uyuyakaldım rüya gördüm ya da gerçekti rüya bile olsa çok gerçekçiydi dışardan birileri pis pis gülüyor, kahkaha atıyorlardı bende pencereyi açıp bakmıştım 3 4 tane simsiyah insan boyutlarında karaltı vardı. Ve pencereyi kapattıktan hemen sonra uyandım ve tv halen açıktı ya içim geçmişti kabustu ya da gerçekti. Neden gerçek olabilir diye düşündüm e çünkü oda soğuktu ve aniden de uyanmıştım ve pencerenin önündeydim. Oturuş halde asla uyumam ben, içim geçse dahi uzanırım ki. tv karşısında da uzanıyordum uyumadan önce tam uyuduğumu da bilmiyorum. Epey korkmuştum. Rüya ile gerçek arası gibi bişiydi gördüklerim ama o kahkaha sesleri korkunçtu. Normal bi insan kahkahası gibi de değildi. Ve o karaltılar bana yaklaşıyorlardı son anda pencereyi kapamıştım. Ve üşümüşüm de oysaki yatmadan önce pencere de kapalıydı.

Son düzenleme:
gonyalı

gonyalı

Üye
Yazdım.

Bundan birkaç yıl önceydi.
Annennemin evi kırsal bi alanda ve çevresinde pekte ev yoktu.
Gece tv izlerken ya uyuyakaldım rüya gördüm ya da gerçekti rüya bile olsa çok gerçekçiydi dışardan birileri pis pis gülüyor, kahkaha atıyorlardı bende pencereyi açıp bakmıştım 3 4 tane simsiyah insan boyutlarında karaltı vardı. Ve pencereyi kapattıktan hemen sonra uyandım ve tv halen açıktı ya içim geçmişti kabustu ya da gerçekti. Neden gerçek olabilir diye düşündüm e çünkü oda soğuktu ve aniden de uyanmıştım ve pencerenin önündeydim. Oturuş halde asla uyumam ben, içim geçse dahi uzanırım ki. tv karşısında da uzanıyordum uyumadan önce tam uyuduğumu da bilmiyorum. Epey korkmuştum. Rüya ile gerçek arası gibi bişiydi gördüklerim ama o kahkaha sesleri korkunçtu. Normal bi insan kahkahası gibi de değildi. Ve o karaltılar bana yaklaşıyorlardı son anda pencereyi kapamıştım. Ve üşümüşüm de oysaki yatmadan önce pencere de kapalıydı.
Sence gerçek mi kabus mu @Kavalcılı Köyün Faresi

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
bilmiyorum bir de hocaya anlatmak lazım. :hmmm

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sonuç