Kapanan Hatta Telsiz Vergisi Gelirmi Yardım Lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wizard00

Üye
    Konu Sahibi
Kapanan Hatta Telsiz Vergisi Gelirmi Yardım Lazım
arkadaşlar bir sorum olacak. Benim geçtiğimiz sene açtırdığım avea hattı kapanmış. Hattım faturasızdı. Hattı açtırdığım zaman arkadaşıma vermiştim kullanması için o da bir süre kullanmış bida tl yüklememiş. Şimdi bu hattın telsiz kullanım ücreti içinde tl olmadığı için kesilememiştir. E hatta kapandı. bu bana ilerde borç olarak karşıma çıkarmı? Ne yapmam gerekiyor. Aynı durum başına gelen veya konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirmenizi istiyorum. Avea iletişim formundan konuyu yazdım ama ne kadar sürede dönerler veya kesin dönerlermi bilmiyorum. O yüzden bi bilgi veren çıkarsa çok sevineceğim.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Hat kapanana kadar geçen sürede biriken borçlar ilk ödemede tahsil edilir.

wizard00

Üye
    Konu Sahibi
cvp için teşekkür ederim. fakat hat zaten kapandı. benim bilmek istediğim şimdi bu hattın telsiz kullanım ücretini benden isterlermi

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Faturalı olsa o seni 3-4 sene sonra faiziyle bulur ama faturasızsa sorun olmaz bende de 2 tane faturasız hat kullanılmadığı için kapandı içinde de tl vardı bana o paraları bana iade etmediklerine göre senden de alamazlar :)

wizard00

Üye
    Konu Sahibi
cvplar için teşekkür ederim. umarım bi problem yaşamam avea dan hala geri dönüş gelmedi bi cevap verseler rahat etçek içim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt