Kamerası çalışmayan n8 mi sağlam c6-01 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
samimenekse

samimenekse

Üye
    Konu Sahibi
Kamerası çalışmayan n8 mi sağlam c6-01 mi ?
Arkadaşlar abimin telefonu n8 ama kamerası çalışmıyor benimki c6-01 hiç bir sorunu yok sizce değişiyim mi degişmeyim mi ? :)

MrExpert

MrExpert

Üye
n8 garantisi yoksa kamerayı bıraz zor yaptırırsın , degişme çunku n8 c6-01 üstün yapan tek şeyi kamerası , n8 le c6-01 cpu ve gpu su aynı....

samimenekse

samimenekse

Üye
    Konu Sahibi
n8 garantisi yoksa kamerayı bıraz zor yaptırırsın , degişme çunku n8 c6-01 üstün yapan tek şeyi kamerası , n8 le c6-01 cpu ve gpu su aynı....

16 gb dahili hafızası var ve ekranı da büyük bunlar da önemli.

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
kamerasını yaptırırsın değiştir bence .

man20

man20

Üye
n8'in garantisi bitmemiştir ver yapsınlar kameranı.

Dimi3

Dimi3

Üye
Eğer kamera sorunu yazılımsal bir sorunsa kolayca halledilebilir. Eğer donanımsalsa en az 200 liradır. Benim eski e71in kamerası 150 liraya yapılmıştı.. Kamera yaptırma fiyatını tam olarak öğren ona göre karar ver bence..

samimenekse

samimenekse

Üye
    Konu Sahibi
Eğer kamera sorunu yazılımsal bir sorunsa kolayca halledilebilir. Eğer donanımsalsa en az 200 liradır. Benim eski e71in kamerası 150 liraya yapılmıştı.. Kamera yaptırma fiyatını tam olarak öğren ona göre karar ver bence..

Teşekkürler :)

Dimi3

Dimi3

Üye
Rica ederim dostum :good:

tempestshine

tempestshine

Üye
Kamerası çalışmayan N8,N8 değildir.Bildiğin sağlam güvenilir bir telefoncu yapar kamerayı :oke:

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
Xenon flaşlı 12 Mp yaptırıyorsun boru değil.Bu yüzden en az 350 ister çünkü normal bir kamera değil.

• Beğen
Tepkiler: İncİnat
Dimi3

Dimi3

Üye
Baron haklı. Sonradan farkettim. Bahsettiğimiz kamera basit bir kamera değil..

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Tabi ki C6-01 :oke:

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Git Nokia Shopa sor. Yabancı ülkeden geldi garanti kapsamı falan olmuyor mu diye .

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
Eğer yaptırabilirsen yaptır ama pahalıya patlar İphonun Retina Ekranı-N8'inde kamerasının maliyeti pahalıdır.C6-01 ile aralarındada Hafıza-Ekran Boyutu ve Kamera(zaten bozukmuş) dışında hiçbir fark yok.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
c6-01 :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt