Telefon Tavsiyesi Kameralar Yarışıyor: iPhone 5 vs. Galaxy S III vs. iPhone 4S

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Kameralar Yarışıyor: iPhone 5 vs. Galaxy S III vs. iPhone 4S
Gelişen teknoloji ile akıllı telefonlar artık fotoğraf makinelerinin performansını yakalayacak ve hatta geçecek duruma geldi. iPhone 5′in de duyurulmasıyla birlikte akıllı telefon piyasası epey kızıştı. Peki ya kamera performansına önem veren kullanıcılar hangi cihazı tercih etmeli. Bu durumu biraz olsun somut hale getirebilmek için iPhone 5, iPhone 4S ve Galaxy S3′ün kamera performanslarını karşılaştıran denemelerden bir derleme yaptık.

yunus4554

yunus4554

Üye
ıphone 5

aleranol

aleranol

Üye
s3 herzamanki gibi kötü çekiyor. Ayrıca lumia 920 niye yok merak ettim acaba korkudanmı koyamadılar :ehe bizim aletleri ezecek koymayalım bunu demişler :ehe :zuhaha

Why Always Me

Why Always Me

Üye
İşin kötüsü İphone 4S İphone 5 'den daha iyi çekiyor :D

TheSoftware

TheSoftware

Üye
Benim s3 neden hep canli cekiyor acaba himm s3 kullanicisi olarak bunu yedim.

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
S3 ün çektiği fotolar biraz daha açık... Daha parlak... Acaba bunlar aynı ekrana koyulmuş karşılaştırmalar mi yoksa telefon ekranından karşılaştırma mı? Merak ettim şimdi

badmus

badmus

Üye
Ben s3 u dogru kullanarak cektiklerini sanmiyorum. Ayaralarda açık hava bilmemnesi var onu acmadan cekmisler. Onu acinca renkler daha canli cikiyor acik havalarda.

- - - Eklendi - - -

Ayrica buna da bakin derim bi

http://www.maxicep.com/kendi-cektiginiz-fotograflar/galaxy-s3-panaroma-m-2-703671.html#post5317714

Kerim.

Kerim.

Üye
Şahsen ben bu kamera testlerine inanmıyorum.belki biri ayarlı biri ayarsız çekildi.nerden bilcez:hmmm

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Gelişen teknoloji ile akıllı telefonlar artık fotoğraf makinelerinin performansını yakalayacak ve hatta geçecek duruma geldi. iPhone 5′in de duyurulmasıyla birlikte akıllı telefon piyasası epey kızıştı. Peki ya kamera performansına önem veren kullanıcılar hangi cihazı tercih etmeli. Bu durumu biraz olsun somut hale getirebilmek için iPhone 5, iPhone 4S ve Galaxy S3′ün kamera performanslarını karşılaştıran denemelerden bir derleme yaptık.

Derlemeyi kaç kişiyle yaptınız merak ettim :D Arkadaşım kopyala yapıştır yaparken bari biraz oku veya alıntı de kaynak de. Altına bişeyler kat bişeyler ekle bari :)

- - - Eklendi - - -

Fotoğraflar da hiç karşılaştırma amaçlı gibi durmuyor açıkcası. Farklı ışıklar farklı odak noktaları hatta ilk resimde apayrı uzaklıklar falan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt