''Kalpten kalbe mesajlar'' en güzel ve en anlamlı aşk mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Aziz™

Aziz™

Üye
''Kalpten kalbe mesajlar'' en güzel ve en anlamlı aşk mesajları
Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etmeve öyle bi arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için çoktan ölmüş olsun.....

Ne varsa aradığım bilki sende bulmuşum..Senden öncesi yoktuseninle var olmuşum..Sende bütün umutlarsende bütün duygular..Beni sende aramaben artık senin olmuşum.

Alaca karanlığı sevmem ben ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.

Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye.

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede aşkımı körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın.Sevda hep seni bulsunama seni yaralamasın.Mutluluk hep yüreğine dolsunama beni unutturmasın.

Akşamı son bulan ufuklarda..güneş damla damla erirken..hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime söylüyorum..."SENİ SEVİYORUM"

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..bırakıp gittim diye unuttum sanma...zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA

Kahvaltı hazırladım sanada gönderiyorum umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku seni seviyorum reçeli ve birde yanlızlık demledim kaç şekerli olsun?

Ben seni Bir Kum Tanesine Adını Yazacak Kadar Değil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adını Yazacak Kadar Çok Seviyorum

Biz her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesekte soğuk dolunayda şeytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.

Sesiz bir gecenin sabahında uyandığımda eğer sen yanımdaysan ne mutlu bana eğer sen yoksan uyanmamışımdır zaten uykumdan uyanamamda birdaha...

Sen dikeni bu kadar derine batıp da can acıtmayan dünyanın en güzel gülüsün şu fiziğin bile çözemediği hayatımın en güzel rengisin!

Ben düz bir kelime sen yaşamla aramdaki unutulmaz kafiyesin...

Bana yarınların güzel olduğunu söylemeyin bugün dünün yarını değilmi

Doğacak günümün güneşi gecemi aydınlatan yıldızımsın.. günümün sevinci geleceğimin umudusun....AŞKIM....

Sen benim tarihinin en güzel fethisin sen yıldızları bol olan gecenin en parlak yıldızı sen benim ıssız bir adada isteyeceğim üç şeyin üçüsün AŞKIM

Kül olmuş ateş yanarmıbuz tutmuş su akarmışu gözler seni sevdi BAŞKASINA BAKARMI.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın Bitanem!..

Kimbilir hangi aksam güneşle beraber bende söneceğim kimbilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni "EBEDiYEN SEVECEGiM"

Seni görmediğim günler bir çakır dikeni büyüyor gözbebeklerime bir çocuk ağlaması başlıyor kulaklarımda uzun uzun ellerim biryerlere yapışıyorya ayaklarım o benim zavallı ayaklarım öyle şaşkın öyle kararsız öyle çaresizki seni görmediğim karanlıktayım katran gecelerdeyim cehennem misali bir yerdeyim birdemir nasıl paslanırsa bir elma nasıl çürürse işte öyleyim.SENİ ÖZLEDİM SENİ SEVİYORUM

Seni benim kadar seven sana benim kadar hasret kalsın

Bulutlar arasında göz kırpan güneş gözlerin kadar güzel olsaydı güneşe vurulurdum. Ama ben sana vurgunum çünkü ; hiçbir zaman solmayan sevda güneşimsin.

Aşk denilen kelimeyi şarkılardan duyardımSen çıkınca karşıma kendimde seni buldumİnsanım hakkım değilmi?Seni çok seviyorum...Aşkın cehennemine düşmüşüm yanıyorum

Kalbim senin için atıyor gözlerim senden baskasını görmüyor sensizlik bana ölümden zor geliyor sakin bana sensizlik ölümünü yaşatma biriciğim

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zorsensizlik ölüm kadar acıvarlığın yaşam kadar kutsalsen nefes kadar önemli ve canım kadarda değerlisin...

Keşke dağlarda gelincik olsaydımda okşamsını bilen avuçlarının içinde solsaydım

Karın beyazını sevdim tenin diye.Gülün kırmızısını öptüm dudakların diye.Kömürün siyahını sevdim saçların diye.Bütün bunları senin için yaptım Belki birgün seversin diye...

Ya parçalarım bulutları seni bulurum. Yada vururum kendimi senden kurtulurum. Biliyorum ateşle oynuyorum ama Ben o ateşi çok seviyor ve özlüyorum.

Dışarda yağmur kalbimde rüzgar seviyorum seni dağlar kadar.. yüreğim yanar gözlerim ağlar içimde sadece senin sıcaklığın var..

Şafak vakti yağan çiğ tanesi kadar masum gün batımında esen rüzgar kadar çılgın ve okyanusun derinliğindeki inci tanesi kadar özelsin.

Namuslu ve Erdemli Bir Kadınla Evlenmek Yaşamın En Güvenilir Yolunu Seçmek Demektir.....

Bir gün seni sevdiğimden şüphe duyuyor isen bir gece vakti yıldızlara bak ve o anda beni düşün seni sevdiğimi o zaman anlarsın. seni yıldızların çokluğu ve sonsuzluğu kadar çok seviyorum

Sen bir yıldız olsan bile gökyüzü benim parlaklığına fazla güvenme kayar gidersin unutma ki güneş doğduğunda sen bir hiçsin seni sevmek kaderim seni sevmek ölümümse kaderime boyun eğer ölümü diz çökerek beklerim.

sen;benim yüreğimde hiç bitmeden kanayan bir ömür dermanı bulunmayan. İçimde her an ağladığım yanım canımkanım tek varlığım. HERŞEYİMSİN

Eğer mümkün olsaydı gökteki bütün yıldızları avcuna bırakırdım. Bilsem kiuçsuz bucaksız okyanuslarda bir damlayım yüreğine bütün okyanusları verirdim.

Bir soğuk gecede tek yanlızlık ben... Bir elimde umut ve beyazlara bezenmiş bir melek kartanesi ve karbebek..

Karanlıkta doğmuşum karanlıkta yaşıyorum hadi sevgilim daha ne bekliyorsun gel artık şu hayatıma biraz olsun aydınlık ver I Love You

Sevgiyi kan akıtmak sayıyorsan senin için dünyanın şah damarını keserim ama "illede senin kanın" diyorsan olsun be güzelim ben seni toprağın altında da severim...

Sen benim ilkim ve sonum sen benim yıldızlara bakışım ve ağlayışım sen benim yanlızlığım ve sessizliğim sen benim gün ışığım ve ay ışığım SEN BENİM BİRTANEMSİN ! ...BİTANEME...

Öyle senden çok uzaklarda değilim görmesini bilen gözlerin bakışındayım belki sana senden yakın bir yerde çarpan kalbinin atışındayım.

365 sayfalık bir öykü daha basladı her güne bir yaprak her yaprağada bir öykü sığdır mutluluk de bu öykününde adına basrol oyuncuları sen ve ben olalım hiç ayrılmamacasına! seni çok özlüyorum her geçen saniye her geçen dakika her geçen gün seni daha çok seviyorum

Yüreğin öyle güzel kionu inciltmelerine izin verme Ne sıcaklığını yitir nede dostluğunu Tek korkun unutulmak olsun Senin gibilerini unutanlara YAZIKLAR OLSUN...

Seni geceye sordum yıldızları ve ayı gündüze sordum güneşi bulutlara sordum yağmuru ve kalbime sordum seni sundu.

Sevmeyeceksin arkadaş...ben sevdim de ne oldu?hergün yeni kahırlar ekleniyor kahırlara.herkes bir özel günü yılda bir kez kutlar biz her ay kutluyoruz.bir sürü de sorumsuzluk eklenince adamın arkasına bakmadan kaçası geliyor.ama nereye kaçacaksın ki? her yerde o var.dediğim gibi arkadaş: s e v m e y e c e k s i n......

Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsa aldırmıyorum! maksadı gözlerimi ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..! YARİM

Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde alev alev yanan bir ateş görürsen bilki o senin için yanan kalbimdir...

Belki dünya için önemli olmayabilirsin Ama benim için dünyalar kadar önemlisin

Saatlerle dalga geçtim dakikaları saydım saniyeleri düşündüm AMA yine seni unutamadım unutulmaz sevgilim

Alaca karanlığı sevmem ben ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.Sevdamızın Adı Berrak Sonu Toprak Dönen Alçak Olsun..

Sus dedin susuyorum şimdi hiç konuşmamak üzere mutlu ol rahat ol direnme mutlu olacaksan eğer bu dil ömür boyu susar dil susuyor kelime susuyor cümle susuyor ama kalbimse o hep seni söylüyor o hep seni söylüyor

İkimizi ayıran yollar bir kervanın ömrünün yetmeyeceği kadar olsada benim sana olan sevgimde o yollar kadar...

Dünya da her sevgili kendine bir eş arar taşın kalbi yoktur ama onu da yosunlar sarar.

Sen hiç hasreti tattın mı severken hiç ağladın mı gülerken sen hiç sevdin mi sevilmiyorken ve hiç ayrılmak istedin mi canından çok severken

Ne seni unutmak gibi bir çabam var nede aşkını körükleyen bir rüzgar ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede seni kırmaya dayanacak bir kalbim var...

Ayrılık bile ağlardı ayrılığı yaşasaydı.Utanırdı ettiğinden felek aşkı tanısaydı Her ayrılığın arkasında bir acının bin nazı var yaşanan en büyük aşkın silinmeyen izleri var...

alıntıdır...

• Beğen
Tepkiler: redspawn, akif1001, YAKISIKLI58 ve 11 diğerleri

izmirligenc

izmirligenc

Üye
Ellerıne saglık cok guzel

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
vay be :D

Aziz™

Aziz™

Üye
rica ederim arkadaşlar:)

jeki01

jeki01

Üye
selam çok güzel sözler. sağol.

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Azizcim Süpersnin Cok Sagol Allah Razı olsun Senin Sayende Yengene İçimdeki Duyguları Yansıttım Bunlarla :)

MeLih_061

MeLih_061

Üye
Çok güzel mesajlar...Paylaşım için Teşekkürler...:oke:

Aziz™

Aziz™

Üye
rica ederim kardeşlerim ne demek:)

zx6r

zx6r

Üye
waaaaaaaayyy bee :) tşkr