"Kahroluyorum"

• 20 Eylül 2012
  • 236 Okunma
  • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

[h=2]Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Quaresma diyor ki: Formamı, taraftarı, İnönü Stadı'nı çok özledim. Elazığ karşısındaki 3 puan beni sevindirdi. Ancak bu galibiyetin bir parçası olmadığım için kahroluyorum.[/h]
    Beşiktaş’ta yaşanan büyük değişimin ardından en çok tartışılan ve gündemde kalan konulardan biri hiç kuşkusuz Ricardo Quaresma oldu. Portekizli yıldız, teknik direktör Samet Aybaba tarafından kadroda düşünülmezken, aldığı yüksek ücret nedeniyle de transfer sezonunda satış listesinde yer alıyordu. Transfer döneminde Quaresma için hiçbir kulüple anlaşma sağlayamayan Siyah-Beyazlılar, bu futbolcusuyla yollarını ayıramadı. Uzun süre ülkesi Portekiz’de kaldıktan sonra önceki gün tekrar İstanbul’a dönen ve Aybaba’nın verdiği programdan doğrultusunda takım ayrı çalışan Quaresma yaşadığı durumu tek kelimeyle açıkladı: “Kahroluyorum...” Beşiktaş’ın geçtiğimiz hafta Elazığspor karşısında harika bir galibiyet aldığını belirten 28 yaşındaki futbolcu şunları söyledi:

‘Yönetim tepkiden çekindi’

“3-0’lık galibiyet beni çok sevindirdi, gururlandırdı. Ancak bu güzel galibiyetin bir parçası olmadığım için kahroluyorum. Formamı, taraftarı, İnönü Stadı’nı çok özledim. Beşiktaş beni istemeyince transfer döneminde Galatasaray ile takas gündeme geldi. Beşiktaş Yönetimi gelecek tepkiden dolayı buna karşı çıktı. Şimdi ise beni takımda istemiyorlar. Bundan sonra ne olacağını ben de bilmiyorum.”

Quaresma Trump Towers'ta

Takımdan ayrı çalışmalarını tek başına sürdüren Ricardo Quaresma, dünkü idmanın ardından ailesiyle birlikte soluğu Trump Towers’ta aldı. Eşi ve çocuğuyla gezen Portekizli oyuncu, özellikle çocuk katıyla ve çocuklar için yapılan organizasyonlarıyla en çok tercih edilen alışveriş merkezi olan Trump Towers’ta zaman geçirdi. Çocuğu için alışveriş yapan Quaresma’ya büyük ilgi vardı. Hayranlarının fotoğraf çektirme isteğini kırmayan yıldız futbolcu, bol bol imza dağıttı.

Yazan: Kingmortall
  2. Ah be q7 adamlar konuşmaya çalıştı seninle kaçtın şimdi sen randevu almaya çalışıyorsun belki son şans verilir eğer o olursa onu iyi kullan başka bisey istemiyoruz

3. baktı kimse almıyor takımda da kalamadı kendini gösterme şansı yok şimdi böyle diyor.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 11:48