Kadın Taraftarlarımızdan Biletlere Büyük Talep

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Ohoo böyle resimler eklerseniz olmaz ama ...
Forumun da bir ağırlığı var arkadaş ... Lütfen ...:ehe

zaza

zaza

Üye
kadın kılığına girip gidicen aslında türk telekom tribününde çıldır çıldır yapacan :ehe şaka bi tarafa helal olsun bayanlarımıza nede olsa en güzel kızlar hep fenerbahçeli:)

Güzelliklerinden ve haysiyetli olduklarından dolayı Fenerbahçeliler zaten ...:ehe
Onları yaratana kurban olurum :ehe

ayrımcılığa girer bu :) dünyada sadece fenerbahçe taraftarı yok :) taş gibi tabir edilen ve türk erkeğinin gönlünde taht kuran ruslarda takım tutuyor :) tabi sadece oda değil türkiyede de durum böyle :) sadece fener taraftarı yok

öte yandan sizi karşılık olsun diye çirkin kızlarınız bilerek maça gelmedi deseydim iyi bir tabir olmazdı :) özellikle kadınlar açısından.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Ya isa sen ne diyorsun Allah aşkına :ehe:ehe

haltie

haltie

Üye
bence de fenerli kızlar güzel:naughty: amma övdünüz tamam beğendik seviyoruz onları :ehe bizim için önemli olan yakışıklı olan beşiktaş taraftarı :ehe

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
bence de fenerli kızlar güzel:naughty: amma övdünüz tamam beğendik seviyoruz onları :ehe bizim için önemli olan yakışıklı olan beşiktaş taraftarı :ehe

Neden resimi kaldırdın ki, çok güzel duruyordu :ehe

haltie

haltie

Üye
eve gidince ekliyeceğim tekrar işyerindeyim altında yazı vardı kurallara aykırı diye eklemedim:ehe ama sende yazıyı kesip ekleyebilirsin konuya çok güzel uyuyordu :ehe

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
eve gidince ekliyeceğim tekrar işyerindeyim altında yazı vardı kurallara aykırı diye eklemedim:ehe ama sende yazıyı kesip ekleyebilirsin konuya çok güzel uyuyordu :ehe
Sen zahmet etme ben eklerim :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt