k750 w800 e çevirdim cok güzeldi ama bilgisayarımdaki virüs sanırım telefonun hafızasına sızdı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ADCANBAS

Üye
    Konu Sahibi
k750 w800 e çevirdim cok güzeldi ama bilgisayarımdaki virüs sanırım telefonun hafızasına sızdı
k750 w800 e çevirdim cok güzeldi ama bilgisayarımdaki virüs sanırım telefonun hafızasına sızdı ve bu virüs Delf.aam 37 kb virüsü, bu virüs normal pc deki dosyaları gizleyip programları belgeleri etkisizlestiriyor! bu sebeble muhtemelen telefon işletim sistemini görmüyor ve açılmıyor! şimdi ben bu teli Tamamen silmem gerekiyor. Tamamen hard format nasıl atılacak bu telefona bilmiyorum acil yardımlarınızı bekliyorum, Saygılar...:(

--------------- Ekleme ---------------

Not : XS ile usb baglantısı yaptıgımda baglanıyor, main dosyalarını fl ve fs yi atıyorum yine olmuyor :(

--------------- Ekleme ---------------

ya beni telefoncularla ugrastırmayın lütfen :( adamlar 35 liraya yaparız diyor, 10 liraya almıyorlar zaten teli

ADCANBAS

Üye
    Konu Sahibi
Sagolun hıc kımse umursamamıs, :@

trhon1903

Üye
ne yapalım biz senin tlfonundaki virüsü telefoncuya götür:nono:

Uruloki

Uruloki

Üye
ona gereksiz para uptade service kullan senin formatla kurtul bir daha üle işlre bulaşa ne olur ne olmaz

kinng

kinng

Üye
ona gereksiz para uptade service kullan senin formatla kurtul bir daha üle işlre bulaşa ne olur ne olmaz

hero48 e katiliyorum ama illede yapcam diyosan pcyi formatla net baglantini kes ole yap buda bnm tavsiyem :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt