Haber K-Lite Player for Windows

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
K-Lite Player for Windows
Yavaş yavaş windows 10 evrensel sistemin meyvelerini yemeye başlıyoruz bu gün yabancı bir forumda K-lite player'ın çıktığı haberi gördüm marketten kontrol edince hem pc ye hem de mobile çıkmış ücretli olarak(ancak mobilde ekran görüntüleri pc şeklinde ancak indirilebilir durumda).

K-lite dan biraz bahsetmek gerekirse pc de uzun süredir olan bir firma ve her türlü biçimi sesi rahatlıkça açan kullanılışlığı kolay olan bir bir media player exe versiyonunda hiç reklam yoktur.

Windows için K-lite ile yapabilecekleriniz.
-Altyazılı video izleyin
-Video ses seçin
-Videodan ses indir
-Ekolayzır ayarlayın
-%200 sesi açın
-Desteklenen video biçimleri alt yazı biçimleri ses biçimlerine girmiyorum çok fazla çünkü hepsi var gibi düşünebilirsiniz. (.vob, .mkv, .flv, .avi, .mov, .wav, .m2ts, .mp4v, .wm, .wmv, mov, wave, .avr, .mpeg ve diğer büyük bir sürü biçim)

Not: Şuan tek kesin olmayan nokta mobilde pc versiyonu olarak görüyor ücretli olarak aldığımızda sorunsuz çalışacak mı tasarımda bir sıkıntı oluyor mu? Bunu denemeden bilemeyeceğiz.

Programı indirme linki

Program linki üzerinden siteye baktığımızda mobil için seçenek var ve tasarımı farklı ancak mobilde böyle gözükmüyor şuan, belki ilerleyen günlerde düzeltilir

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, papakudioflu ve ceza87

turancen

turancen

Üye
Biraz pahalı gibi sanki..

turancen

turancen

Üye
2,25₺ bence hiç pahalı değil hem dolar kurudan direk çevirirseniz daha pahalı oluyor
Kardeş haklısın, ben alttaki dolar fiyatına baktım, ucuzmuş, yanlış anlaşılma kusura bakmayın :)

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş haklısın, ben alttaki dolar fiyatına baktım, ucuzmuş, yanlış anlaşılma kusura bakmayın :)
ilk resme bak veya mobilde, pc de kontrol et türkiye de 2.25₺ fiyatı, o yurt dışı fiyatı
bu arada mobilde niye öyle gözüktüğünü anladım windows mağazaya pc site üzerinden girdiğinizde de sadece bilgisayar gözüküyor ancak yurt dışı olarak girdiğinizde hem mobil hem de pc olarak gözüküyor yukarda yurt dışı olarak girildiği ile ilgili bir resim paylaştım, buda türkiye olarak girdiğinizde görünen kısım, bölgesel bazlı bir sıkıntı var galiba

ON9

ON9

Üye
K-Lite candır. Formattan sonra kurduğum ilk program oluyor kendisi. ;)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
K-Lite candır. Formattan sonra kurduğum ilk program oluyor kendisi. ;)
benimde öyle ilkler arasında, keşke deneme sürümü olsa da tasarımına ve yapabildiklerini bir kontrol etsek süper olurdu

• Beğen
Tepkiler: ON9
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Benim favorim pc de Media Player Classic. O mobil olarak gelsin satın almazsam iki olsun :kop2:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Gençler siz bu uygulamayı da seversiniz o zaman

• Beğen
Tepkiler: murooo55
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
teşekkürler