Junos Pulse VPN Mağazada!

Sponsorlu Bağlantılar

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
Junos Pulse VPN Mağazada!
Herkesin beklediği vpn uygulaması mağazada.

Ama maaesef link sadece windows phone 8.1 önizleme sürümü yüklü cihazlardan açılıyor.
Ayarlaması İçin Dikkatlice İzleyin.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Arkadaşlar uygulama tam anlamıyla inceleyemedim ancak tam detaylı olarak yapmak istiyorsanız ve en sorunsuz halde halletmek istiyorsanız geliştiriciye mail atın yada Ben atıyım şimdi sizlere bildireceğim cevap gelince sağlıcakla kalın.
MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: umitarig, sekajmer, RetaXter ve 2 diğerleri

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Teşekkürler turbo

Fritöz ile gönderildi.

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Saolasın turbo, paylaşımların tam bir turbo

• Beğen
Tepkiler: sekajmer, PureFood ve TurboCall
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Nasıl kullnıyoruz çözemedim @TurboCall

Fritöz ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Heimdalll
yeminli06

yeminli06

Üye
Ne işe yarıyor biraz açıklar mısın zaten VPN olayını çözemedim daha :/

Heimdalll

Heimdalll

Üye
şu vpn işini nasıl halledicez arkadaşlar bi açıklama yapın lütfen​

Rainesto

Rainesto

Üye
:tşk: 2-3 gündür soruyorlardı iyi oldu

Heimdalll

Heimdalll

Üye
seçiyorum ama hala ıp istiyor

onursarii

Üye
ben de çözemedim nasıl kullanacağız? bir de bu free vpn'leri kullanamıyor muyuz? Bilen varsa bir yardım etsin çünkü sadece tek sertifika yüklü telefonda ona göre de vpn bulamadım.

pirenuri

pirenuri

Üye
yükledikten sonra ne yapacağımızı anlayamadım

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
Deniyemedim arkadaşlar halletmeye çalışıcam yazıcam telaş yapmayın.Android Mağazadakini Deniyorum Bir Kaç Dakika Bekleticem.

tgoksen1

Üye
Vpn açıyoruz ordan junosu seciyoruz ama kaydet gelmiyor

nigzes1907

nigzes1907

Üye
güzel paylaşım fakat olmuyor vpn den junosu seciyorum fakat tık yok

byibo

byibo

Üye
kendim deneyemedim ama açıklama getirdim arkadaşlar ;

VPN = Virtual Private Network,Aslında tam karşıla masada bunu sanal paylaşımlı ağ olarak tanımlanır
VPN işin aslı çalışma mantığı olarak aslında olamayan ama farklı hatlar üzerinden ki bu tüm dsl sistemleri, uydu bağlantıları, kablo netyapıları, leasd line hatlar üzerinden farklı noktada olan iki noktayı aynı ağda çalıştırmak içindir. Şöyle düşünelim iki farklı ülkede iki ayrı ofisimiz var ve bunlar arasında bir alt net kurmak istiyoruz işte burada devreye vpn girecektir. Vpn bize hem dosyalarımızı aynı ağda paylaşmamızı hem de içerde çalışan lotus note yada benzeri MicrosoftExchange türevi vpn zorunlu bir yazılım var ise bunlara ulaşımı sağlayacak ve bunu bulabileceğiniz en güvenli şekilde yapacaktır.
Ama vpnnin en temel tanımlaması genelde internet havuzundan bir noktadan ( ip den ip ye ) bir kanal açmaktır.

• Beğen
Tepkiler: umitarig
nigzes1907

nigzes1907

Üye
kendim deneyemedim ama açıklama getirdim arkadaşlar ;

VPN = Virtual Private Network,Aslında tam karşıla masada bunu sanal paylaşımlı ağ olarak tanımlanır
VPN işin aslı çalışma mantığı olarak aslında olamayan ama farklı hatlar üzerinden ki bu tüm dsl sistemleri, uydu bağlantıları, kablo netyapıları, leasd line hatlar üzerinden farklı noktada olan iki noktayı aynı ağda çalıştırmak içindir. Şöyle düşünelim iki farklı ülkede iki ayrı ofisimiz var ve bunlar arasında bir alt net kurmak istiyoruz işte burada devreye vpn girecektir. Vpn bize hem dosyalarımızı aynı ağda paylaşmamızı hem de içerde çalışan lotus note yada benzeri MicrosoftExchange türevi vpn zorunlu bir yazılım var ise bunlara ulaşımı sağlayacak ve bunu bulabileceğiniz en güvenli şekilde yapacaktır.
Ama vpnnin en temel tanımlaması genelde internet havuzundan bir noktadan ( ip den ip ye ) bir kanal açmaktır.
eyvallah düşünceli bir davranış fakat sıkıntı ayarlar arkadasım vpn ne oldugunu öğreneli baya oldu (=

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
Kullanım videosu.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız