Joshlog mod [E-C] yapımı BELLE REFRESH-FP2 [AVKON2 MIF KULLANIMI] RESİMLİ ANLATIM [by yaren_dede]

Sponsorlu Bağlantılar

huzurkentli

huzurkentli

Üye
E ana dizindeki .mif dosyalarını aratıyorum hepsini siliyorum o zaman. E dizinde önceki mif dosyalarıda silinecek ama. eminmisin kardşm bi sorun olmaz dimi ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
huzurkentli

huzurkentli

Üye
bu mif dosyalarını taşıyormuyuz kopyalıyormyz anlamdm resmde taşınıyo ama anlatmda kopyalayın diyonuz (fp2) E için

Darqos

Darqos

Üye
bu mif dosyalarını taşıyormuyuz kopyalıyormyz anlamdm resmde taşınıyo ama anlatmda kopyalayın diyonuz (fp2) E için
Önce XPlore programını aç sonra Z:/Resource/apps içine gel sonra Menü ye tıkla sonra Bul a tıkla Dosya aramayı tıkla ve o boşluğa *.mif yaz bulunan doayalardan birinin üstüne gel sonra menüye tıkla Oradan hepsini kopyalay yı tıkla Düzenle ye tıkla ve ondan sonra E:/resource /apps seçeneğinin üzerine gel ve menüye tıkla orada Dosya yazar ona tıkla sonra seç yazısı gelir ona tıkla işlem tamam biraz süreni alır ,Bir beğeniyi çok görme

• Beğen
Tepkiler: huzurkentli
huzurkentli

huzurkentli

Üye
:tşk: kardeşim dediğini aynen yaptım nasıl anlayacam olup olmadığını ?

asigsasi

asigsasi

Üye
avkon2 dene

ılgınbursa

Üye
sys klasörüne atamıyorum oluşturalamızor diye telefonumda evols cfw var

huzurkentli

huzurkentli

Üye
FP2 MODELLERİ KULLANAN ARKADAŞLAR BURADAN

fp2 joslogh mod edit by noss_bar

FP2 E için Joslogh mod

1] Alttaki zipten çıkan sys isimli klasörü xplore ile C ana dizine atın

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

2]Xplore ile Z-resource-apps Klasörüne giriyoruz ve "Seçenekler-bul [*MİF]" Olarak taradıktan sonra
Bulunan dosyaları "E-resource-apps" Klasörü içine kopyalıyoruz [RESİMLİ ANLATIM ÜSTTE]

3] Alttaki konudan Pil renk Dosyalarından istediğinizi E-RESOURCE-APPS attıktan sonra restart

siscontent ile Avkon2 Editleme Resimli Anlatım ve [59 adet] pil renk avkon2 arşiv 06.12.2012 - MaxiCep

fp2 joslogh mod edit by noss_bar

FP2 C için Joslogh mod

1] Alttaki zipten çıkan sys isimli klasörü xplore ile C ana dizine atın

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

2]Xplore ile Z-resource-apps Klasörüne giriyoruz ve "Seçenekler-bul [*MİF]" Olarak taradıktan sonra
Bulunan dosyaları
"C-resource-apps" Klasörü içine kopyalıyoruz [RESİMLİ ANLATIM ÜSTTE]

3] Alttaki konudan Pil renk Dosyalarından istediğinizi E-RESOURCE-APPS attıktan sonra restart

siscontent ile Avkon2 Editleme Resimli Anlatım ve [59 adet] pil renk avkon2 arşiv 06.12.2012 - MaxiCep
kardş pil renk dosyasını E resource apps içine attım değştrlsinmi dye yazdı değştrdim restart yaptım ama pilde falan hç bşeyde değişiklik olmadı ???

Darqos

Darqos

Üye
kardş pil renk dosyasını E resource apps içine attım değştrlsinmi dye yazdı değştrdim restart yaptım ama pilde falan hç bşeyde değişiklik olmadı ???
Bendede olduydu öyle ama sonralardan tekrar denedim değişiyor :oke:

asigsasi

asigsasi

Üye
z deki mifleri hangi hafızaya kopyaladın ise pil için mif dosyasını da oraya atman gerekir

• Beğen
Tepkiler: Darqos
huzurkentli

huzurkentli

Üye
z deki mifleri e ye attıysan işlemi de E üzerinden yapabilirsin
kardeşm Z deki mifleri E ye atmştm zaten . Avkonuda E ye uyguladm yne olmadı. Evols kullanyorm tkrar hack işlemi yapmam gerekyomş öylemi?

asigsasi

asigsasi

Üye
kardeşm Z deki mifleri E ye atmştm zaten . Avkonuda E ye uyguladm yne olmadı. Evols kullanyorm tkrar hack işlemi yapmam gerekyomş öylemi?
ben cfw kullanmıyorum ama sadece rompachter yüklemen ve yamaları aktif yapman yeterli gibi bi dene istersen

huzurkentli

huzurkentli

Üye
ben cfw kullanmıyorum ama sadece rompachter yüklemen ve yamaları aktif yapman yeterli gibi bi dene istersen

rompatcher kurulu zaten de içinde 2 tane yama oluyodu ya open4All var diğer yama yok onu nerden bulabilirim?

huzurkentli

huzurkentli

Üye
yamayı uyguladım ama sorun çıkardı kardeşm bazı uygulamaların simgesi görnmez oldu tlfn kendi kendne reset atmaya basladı.
tamam Aknlcon.dll1 yaparak sorunu düzelttim :) avkon olmadı ama :s

Üst Alt