JoikuSpot Premium v2.50.823 Unsigned - Türkçe (Telden Wifi Modem)

Sponsorlu Bağlantılar

cozturk

cozturk

Üye
selam
N79 da çalışmıyor dedim.
ilgilenen olmadı.
iyi günler.
İlgilenen olmaz..Neden çalışmıyor hatamı veriyo yüklemiyor mu..Bilgi versene...Bndede N79 var çalışıyor.

Beyler program güzel bu işlemi pc suite lede yapabilirsiniz..Bunun dışında telefonu kablolu modem'i olan bir pc ye bağlayabilirmiyiz..Bana bu lazım:hmmm:hmmmBilgisi olanlar'ın olup olamayacağı hakkında bilgi vermesi veya kaynak göstermesini rica ediyorum..

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
İlgilenen olmaz..Neden çalışmıyor hatamı veriyo yüklemiyor mu..Bilgi versene...Bndede N79 var çalışıyor.

Beyler program güzel bu işlemi pc suite lede yapabilirsiniz..Bunun dışında telefonu kablolu modem'i olan bir pc ye bağlayabilirmiyiz..Bana bu lazım:hmmm:hmmmBilgisi olanlar'ın olup olamayacağı hakkında bilgi vermesi veya kaynak göstermesini rica ediyorum..
Merhaba. Geç olmuş biraz ama mümkün sanırım öyle birşey. Yabancı bir sitede bakmıştım 3G den WiFi'ye, USB ile PC den interneti dağıtır, vs vs bluetooth falan filan bayağı birşey yazıyordu. Biraz denemek lazım ama nasıl olacak bilemiyorum :)

Telefon PC Suite ile bi int olan pc ye bağlı olduktan sonra programı çalıştırmayı deneyin???

ibo1976sena

Üye
arkadaşlar ovi den rahatlıkla yüklersiniz

emrah3579

Üye
windows mobile telefonlar için varmı?

asadmavi

asadmavi

Üye
Merhaba arkadaşlar bu program süper bence wi-fi özelliği olan her teldeolması gereken programlardan biri ancak programı kurup kullanmaya başlıyoruz tabi müthiş bi program falan derken aradan birkaç gün geçiyor program patlıyor birkaç gün sonra süresi dolduğu için kullanamıyoruz , yani program sahibi firma haklı olarak programı denetip begenildiğ. takdirde satın alınması istiyor tabi bizlerde para verip böyle bişiyi almayı hic sevmiyoruz , Peki para vermeden bu programı nasıl kullanırız süresiz ve kısıtlamasız olarak ?????
5800 için söylüyorum yada aynı işletim sistemini kullana telefonlar için ilk önce telefonumuzu yedekleyip format atıyoruz(5800 için) , (tel kapalı iken), (yes tuşu,no tuşu,(yani yeşil ve kırmızı tuş)yandaki resim çekme tuşuna sırası ile basarak elimizi bu tuşlardan çekmeden telefonu açalım taki nokia yazısı çıkıncaya dek tamam 5800 a format attık gerekli ayar ve yönlendirmeleri yapıp bu lingden pc ye programı indirip ,kabloyu tel ,pc arası bağlayıp hafıza kartına atın tele buradan seçip yükleyin ve süre kısıtlaması olmadan güle güle kullanın.
Eger bu programın daha önce herhangi bir sürümünü telefona kurmamış iseniz telefonunuza format atmaya gerek yok ....

evrenahmet

Üye
n79 da da calısıyo arkadas sormus yalnız sertıfıkalandırmak lazım opda dan program guzel ipod touch tan bağlandım emeğ gecen herkeze tsrker. joukispot s60v3 diye aratırsanız n79 için olanı indire bılırsınız.

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
gzl

yakbas

Üye
link yok

emrety

Üye
evet link yok

mehbet84

Üye
benim anlamadığım olay şu bu programla mesela komsumun wirelesinden net alabilirmiyim ??

brşnln

Üye
ipod touch kullanıcıları ıcın bıreberı bence.e63 ıcın deneyen var mı bende sertıfıka sorunu verdı ama basvurdum sertıfıka ıcın yakında ıns yuklerım...:aha:

Tracy35

Tracy35

Üye
teşekürler sagol güzel progam otobusde güzel oluyor leptop baglayıp internete girmek vın alma derdi yok

gezicier

Üye
eline emegine saglik

next17200

Üye
güzel bir program.ben de böyle bi program yazmayı düşünmüştüm :aman2:

by.derbeder

Üye
arkadaşlar googleye joikuspot yazın orjinal sitesi gelecek tıklayın oraya deneme ücretsiz sürümünü indirin diğeri 9 euro bu deneme sürümü şifresiz olur diğeri yani orjinal sürüm istediğin şifreyi koyabilirsin

buraksinir

Üye
ellerine sağlık

kerimtekin2

Üye
eline sağlık

helhel

Üye
arkadaşlar ben yeni keşfetmiştim bu proğramı ilk başlarda teleonumu modem yapııp pc den nete bağlanıyordum ama son zamanlarda ne oldu bilmniyorum ama bilgisayar kablosuz telefonumdaki proğramı görüyor bağladı diyor ama nete giremiyorum sorun ne olabilir acaba

larten123

larten123

Üye
bn liteyi indirdin bşlt diyorum wlan ztn bglı diyor bglnmıyr

sanerko

Üye
e71 de ise yararmi nasil kullaniriz

Üst Alt