JoikuSpot Premium v.2.0.467"Final v."

Sponsorlu Bağlantılar

hlsng87

hlsng87

Üye
serfikika desteklemiyo diyo yardım

hakan9645

Üye
program calısıyoda diğer wifi sl olan telle bulamıyor neden i bilen varmı

ozican47

Üye
Emeğine sağlık kardeş. Direk kurup çalıştırmamız yeterli oluyor mu?. Saygılar...

haşim

Üye
s.a arkadaşlar bende bunu kendi sitesinden indirmiştim bendeki ligt versiyonu (bu versiyonda şifre konulmuyor) benim telefonum n80 ben bu programla galaxsi taplete bağlanmaya çalıştım taplet göremedi samsung çihazların coğuda görmüyor muş ama masa üstü ,dizüstü ve nokıa cihazlar görüyor masa üstü bilgisayardan bağlana biliyorum online oyunları oynaya mıyorum :( bu program ihtiyacı olan için güzel bir program ...

sayaztr

Üye
ben kurmaya calistigimda serifika hatasi veriyor kuramiyorum. Neden acaba bilen varmi ne yapmam gerekir.

untouchable5591

Üye
tskkurler

mahmuthannn

Üye
Arkadaslar joıkuspot programı veya bır benzerı c3-00 ıcınde var mı

SFarrux

Üye
tlfn kapatıp açınca reboot hatası düzeliyor ARKADAŞLAR.

- - - Eklendi - - -

yalnız benim anlamadıım şu,bu program olmadanda wifi le bağlama biliyoruz,bu ne işe yarıyor?

emir28

emir28

Üye
uzun zamandır premium sürümünü arıyordum teşekkürler. bu güzel paylaşım için :)

oraner

Üye
daha önce denemiştim emeğin için teşekkür

brgttn

Üye
sertifika hatasını düzeltebilen olmadı mı ? daha önce kullanıyordum bu programı ve meğersem hafıza kartına kaydetmişim. hafıza kartını biçimlendirince simgesi kaldı ama açılmıyor. ben de ovi'den premium olarak ücretsiz indirmiştim. çok da memnundum. buradan indirdim ama licence manager kuruluyor, joiku kurulmuyor.

olcay_33

Üye
mademe nasıl şifre koycaz

iremu

Üye
"başlatılamadı" hatasına çözüm lütfen... ne yapsam olmadı. c3 kullanıyorum.

sduzagac

Üye
başlatılamadı sorununu bende çözemedim ne denediysem olmuyor n97 ile

Üst Alt