JoikuSpot Premium v.2.0.467"Final v."

Sponsorlu Bağlantılar

ismailsun

ismailsun

Üye
Çok güzel bir uygulama teşekkürler paylaşım için.

empaty25

Üye
herhangi bir aktivasyon gerekiyor mu acaba? deneme versiyonu değil, değil mii? :bye2:

ULTIMATE-BENZ

ULTIMATE-BENZ

Üye
Lisans hatası veriyor n95 8gb

neyadakim

Üye
Arkadaşlar ben bu programı farklı bir yerden download ederek kurdum ve daha sonra test ettim.Gayet başarılı. Fakat bir sıkıntısı var.Telefon surekli şarjda olmasına rağmen şarjı bitiriyor ve telefon kapanıyor.Şarj ı yeni aldım orjinal nokia. Telefon Nokia N93. Aynı sorunu yaşayan var mı aranızda? Bunun için ne yapılabilir?

ersinbati

Üye
arkadaslar ben hem sürümünü hemde kısıtlı sürümünü yükledim kısıtlı sürümü başta çalıştı ama sonra giremedim programa joikuspot başlatılamadı hatası veriyor sürekli ne yaptıysam olmadı yardım lütfen

--------------- Ekleme ---------------

telefonum e-72 bu arada

orkun34

Üye
teşekkürler

gcakay

Üye
ben de kısıtlı sürümünü yükledim yani deneme sürümü idi şu an gir miyor ful sürümüde 9 $ kısmetse alacağım

last321

Üye
arkadaslar ben hem sürümünü hemde kısıtlı sürümünü yükledim kısıtlı sürümü başta çalıştı ama sonra giremedim programa joikuspot başlatılamadı hatası veriyor sürekli ne yaptıysam olmadı yardım lütfen

--------------- Ekleme ---------------

telefonum e-72 bu arada
bende de aynı hatayı verdı ne yapmamız gerekıo :hmmm

satır

Üye
müthiş program indirin derim

numandivik

Üye
teşekkürler

PaTos5522

Üye
e72 de sorunsuz çalıştı saolasın

burakyes2010

Üye
Nokia 5800 ve Samsung GT-5233W de çalış mıyor :(( Bide arkadaşım bu programla telefonla üst katakini internete
bağlanıp ordan bu interneti usb kaplosuyla pc den kullanabilirmiyim lütfen vardım.

bitlisadilcevaz

Üye
ben kısıltlamalı sürümü kullandım mükemmeldi ama şimdi hata veriyor şimdi buda işe yaramadı ekleyen arkadaş bir düzeltme yapsın

saliheren001

Üye
eğer tam sürümse süpersin sağol

windyemre

Üye
abi indirdim çalışmadı

myt7d

Üye
arşiv bozuk

sobe16

sobe16

Üye
sertifika hatası veriyor...

__crazy

__crazy

Üye
arkadaşlar ben bu programı Ovi üzerinden indlrdlm ( Ovi 30 gün süreyle ücretsiz veriyor bu programın Premium sürümünü) bende gerekli ayarları yaptım ve telefon hattındaki interneti paylaşıyorum ve başka telefon üzerinden Wi-Fi taraması yapıyorum ve paylaştığım interneti göremiyorum. Bu neden oluyor?

slmakgun

Üye
bende n82 canavar gibi çalışıyor

Üst Alt