Tavsiye Joe Belfiore'ye Sorularınızı Sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

...decode...

...decode...

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada bugünün sevindirici haberlerinden biri "Mobil veri açma/kapama kısayolunun eylem merkezine eklenmesi" konusunda oylamamız dikkatlerini çekmiş sanırım :kıskıs:

Söz vermese de, "bu istekten bilgimiz var, elimizden geleni yapacağız" dedi.
ben bugün şu organizasyonla Windows Phone ekibinin kullanıcıların görüşlerini diğer platformlardakilere göre daha fazla önemsediğini söyleyebilirim. güncelleme öncesi yaptıkları uservoice oylamaları falan hep bunun göstergesi. en basitinden XBox Music veya Video için güncelleme uservoiceleri açmaları bile takdire şayan. Bu arada Cortana ile ilgili olarak da bir uservoice açılmış burdan fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
bunu bir haber yapıp toparlamak iyi olur, takip edemeyenler için, neye söz verdi, kesin olarak ne gelecek, muamma da kalmaya devam eden şeyler neler..?

ABD'lilerin aptalca sorularıyla boğuşmaktan asıl sorulara vakit ayıramadı.

Çok fazla sızan bir bilgi yok.
-Facebook ve Skype'a performans artırıcak ve yeni birkaç özellik getirecek güncellemelerin hazırlıkları sürüyor.
-Mayıs sonlarına doğru Microsoft'un resmi dosya yöneticisi gelecek.
-Cortana'nın yolculuğunda sırada İngiltere, Çin, Kanada ve Avustralya var.
-İleride hızlı ayarlara "mobil veri aç/kapa" gelebilir.

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS, ÖEY, meg1ddo ve 1 kişi daha
YkPkY

YkPkY

Üye
Beni takip et diyen var yahu :)

Yazdıkları burada.

Rahmetli ataçla poz da vermiş. :)

Rahmetlimi?
Daha geçen gün tanıtımdaydı

Çırak ile gönderildi

• Beğen
Tepkiler: beats
ÖEY

ÖEY

Üye
Daha hala bir oyunun markete gelmesini gelişmişlik olan görenler var yahu?! İlginç...

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
meg1ddo

meg1ddo

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Rainesto

ArMaGeDdOn_87

Üye
Daha hala bir oyunun markete gelmesini gelişmişlik olan görenler var yahu?! İlginç...
Microsoft un ve Nokia nın da yöneticileri de sizin gibi düşündüğü için bu sistem ilerlemiyo,daha önceki mesajlarımdada yazdım Microsoft ve Nokia da bu sistemi ileriye götürcek potansiyel var fakat kafalar bu şekilde, bi güncelleme verir adım adım, bi telefon çıkarır kamerasında flaş yok :) bi Whats App güncellencek 1 hafta sonra tam 4 ay olcak daha güncelleme gelmedi :)

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Microsoft un ve Nokia nın da yöneticileri de sizin gibi düşündüğü için bu sistem ilerlemiyo,daha önceki mesajlarımdada yazdım Microsoft ve Nokia da bu sistemi ileriye götürcek potansiyel var fakat kafalar bu şekilde, bi güncelleme verir adım adım, bi telefon çıkarır kamerasında flaş yok :) bi Whats App güncellencek 1 hafta sonra tam 4 ay olcak daha güncelleme gelmedi :)

Bir oyunu kıstas almak bana da çok saçma geliyor. Ama Microsoft 'ta Android ve IOS taki ilk 100 uygulamayı belirleyip bu geliştiriciler için gerekiyorsa para dökmeliydi. Kullanıcının istediği bir oyunu veya X uygulamayı bulamaması pek keyfini kaçırmaz ama bugün çok büyük kullanım oranı olan Whatsapp 'ın diğer platformlardan geri kalması veya bildirim gibi bazı konularda sorun yaratması kullanıcının canını sıkar.

Bay H

Bay H

Üye
Resmi Dosya Yöneticisi uygulaması Haziran ayında geliyor.

Son düzenleme:
csH

csH

Üye
Resmi Doya Yöneticisi uygulaması Haziran ayında geliyor.
sürekli ertelenmese şaşardım mayıs sonu değil miydi neyse gelsin de acelesi yok dosya yöneticisi olarak iyi programlar gelmeye başladı zaten

papakudioflu

papakudioflu

Admin

Dosya yöneticisinin adı "Files" Türkçe adıyla "Dosyalar" olacak.

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan
Çağrı Gündüz

Çağrı Gündüz

Üye
Google uygulamaları konusunda da; Elbette gelmelerini dört gözle bekliyoruz, hatta istek listemizin en üstlerinde yer alıyorlar ve bunun için yatırımlar yapıyoruz (Youtube vb gibi), yapmaya da devam edeceğiz.
Ancak sonuçta uygulamalar Google'ın, o yüzden onların ne zaman girişimde bulunacağı konusunda bir şey diyemem. Bunu yalnızca Mountain View'deki (Google'ın merkezinin bulunduğu yerdeki) dostlarımız bilir! Onları yoklamalısınız (sıkça!)
Anlaşılan biraz daha beklemek lazım çözse çözse bu adam çözer mevcut sorunları yanlış hatırlamıyorsam cortana nın falan ilk defa tanıtıldığı konferansta sahnede bu arkadaş vardı :blush: