Tavsiye Joe Belfiore'ye Sorularınızı Sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

...decode...

...decode...

Üye
    Konu Sahibi
Joe Belfiore'ye Sorularınızı Sorabilirsiniz.
Arkadaşlar çoğunuz biliyordur belki ama bilgilendirme açısından bir konu açmak istedim. Windows Phone'un başındaki isim olan Joe Belfiore reddit platformu üzerinden yarın kendisine sorulacak olan soruları cevaplayacak. Pasifik saatiyle sabah 9'da başlayacak olan soru-cevap organizasyonu sanırım ülkemiz saatiyle 19:00'a denk geliyor. Şu sayfadan kendisine sorularınızı iletebilirsiniz :)

• Beğen
Tepkiler: beats ve papakudioflu

blackcemre

Üye
Haber için teşekkürler.

Mr.Limas

Mr.Limas

Üye
Gercekten faydali bir program olacagi belli. Kacirmamak lazim

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
faydalı soru ve cvp ları biri bi konuda paylaşır sanırım

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
haber için :tşk:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ben de 7-8 soru ilettim liste halinde :tebessüm:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
ne sordunuz mesela? sorular ortaksa sormayalım biz, boğmayalım adamı da herkese cevap verebilsin :)

1) When will we be able to use GIF pictures on our lockscreens?

2) Will there be a bluetooth option in sharing possibilities without opening bluetooth before? (It would be great if can see a bluetooth option in default sharing options. And Bluetooth should be opened automatically when we choose "bluetooth" in sharing options)

3) Will there be a alphanumeric keyboard as an alternative in messaging?

4) Will there be a "pause & continue" option while recording a video?

5) Will there be a "kill'em all" option in task manager?

6) It's important to have alternative useful call apps for users. Will you give access third-party phone call apps to the system's coming & going calls?

7) Will there be a "USB OTG" and "Bluetooth HID" features soon for existing phones?

8) Will there be a possibility for changing phone names (in bluetooth options may be) without using Windows Phone App?

• Beğen
Tepkiler: pirenuri, beats, Bay H ve 2 diğerleri
meg1ddo

meg1ddo

Üye
1) When will we be able to use GIF pictures on our lockscreens?

2) Will there be a bluetooth option in sharing possibilities without opening bluetooth before? (It would be great if can see a bluetooth option in default sharing options. And Bluetooth should be opened automatically when we choose "bluetooth" in sharing options)

3) Will there be a alphanumeric keyboard as an alternative in messaging?

4) Will there be a "pause & continue" option while recording a video?

5) Will there be a "kill'em all" option in task manager?

6) It's important to have alternative useful call apps for users. Will you give access third-party phone call apps to the system's coming & going calls?

7) Will there be a "USB OTG" and "Bluetooth HID" features soon for existing phones?

8) Will there be a possibility for changing phone names (in bluetooth options may be) without using Windows Phone App?
1 -3 - 8 dışındakiler vardı benim de aklımda.tek hareketle bütün uygulamlaarı kapatma gelir yakında bence çünkü artık geri tuşu uygulamayı kapatmadığı için hepsi arkada açık kalıyor hepsini kapatma zorunlu ihtiyaç oldu onu da farketmişlerdir herhalde.

dakamon

dakamon

Üye
Özgür abi bide şu eap-ttls nin pap ayarlarını da sorar mısın benim ingilizce doğru duzgun soracak kadar değil de :)

Tost Makinası ile gönderildi.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Özgür abi bide şu eap-ttls nin pap ayarlarını da sorar mısın benim ingilizce doğru duzgun soracak kadar değil de :)

Tost Makinası ile gönderildi.

Ben ayrı bir soru olarak sormayayım şimdi.
Ancak sizin sorabileceğiniz şekilde özel mesaj olarak gönderdim.

...decode...

...decode...

Üye
    Konu Sahibi
10 dakikaya soru-cevap başlıyor, hazırlayın sorularınızı :tebessüm:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: beats
beats

beats

Üye

Destan yazanlar var, tüm soruları cevaplayacak vakit kalacak mı bilmiyorum :sinir
Beni takip et diyen var yahu :)

Yazdıkları burada.

Rahmetli ataçla poz da vermiş. :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Beni takip et diyen var yahu :)

Yazdıkları burada.

Yaa çok sinirim bozuldu. Ne kadar aptalca sorular var!
Hep MS'nin izlediği politikaya ilişkin sorular ve eleştiriler var.
Sövmemek için kendimi zor turuyorum.
Bir de sayfalar dolusu yazmamış mı, gel de deli olma!
Yok efendim niye kendi sistemine 2. sınıf vatandaş muamelesi yapıyormuş da, yok niye diğer sistemlerden gerideymiş, niye şöyle yapmış da, niye böyle yapmış da...
Adamı elime geçirsem boğacağım ya!
Lüzumsuz ve aşırı uzun sorulardan asıl sorulara vakit kalmayacak.
WP8.1'deki eksiklikler veya gelecek özelliklerle ilgili adam gibi soru soran yok. :duvar2:

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, pirenuri, ogzhnoTr ve 1 kişi daha
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Action center mobile data sorar mısınız :D

WP 8.1 Bekleyen Lumia 520 ile gönderildi.

...decode...

...decode...

Üye
    Konu Sahibi
Yaa çok sinirim bozuldu. Ne kadar aptalca sorular var!
Hep MS'nin izlediği politikaya ilişkin sorular ve eleştiriler var.
Sövmemek için kendimi zor turuyorum.
Bir de sayfalar dolusu yazmamış mı, gel de deli olma!
Yok efendim niye kendi sistemine 2. sınıf vatandaş muamelesi yapıyormuş da, yok niye diğer sistemlerden gerideymiş, niye şöyle yapmış da, niye böyle yapmış da...
Adamı elime geçirsem boğacağım ya!
Lüzumsuz ve aşırı uzun sorulardan asıl sorulara vakit kalmayacak.
WP8.1'deki eksiklikler veya gelecek özelliklerle ilgili adam gibi soru soran yok. :duvar2:
var da çok altlarda kalmış ya. :( Neyse daha 2 saat daha burada gerçi, cevaplar herhalde.

Bay H

Bay H

Üye
Facebook için Haziran ayında güncelleme geleceğini yazmış bir cevap içerisinde.

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
"on Skype, we have new version in development that our team (and me) have been using and it certainly helps with perf-- we'll keep going-- and on facebook, we've been working with FB on an update to that app too, targeted for the June timeframe - this update brings improvements to perf, having full-width photos in the newsfeed, and seeing photos & comments at the same time."

Skype meselesine değinirsek; şu an ben ve ekibimin kullanmakta olduğu geliştirme sürecinde olan yeni bir sürüm var ve kesinlikle performans konusunda gelişme getiriyor.
Facebook meselesine gelince; Facebook uygulamasına verilecek güncelleme ile ilgili de Facebook ile birlikte çalışıyoruz ve Haziran gibi verilmesi hedefleniyor. Bu güncelleme performansta iyileşme, yayın akışında tam boy fotoğraf görebilme ve fotoğraflarla yorumları aynı anda görebilme gibi özellikler getirecek.

• Beğen
Tepkiler: Sensation
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Google uygulamaları konusunda da; Elbette gelmelerini dört gözle bekliyoruz, hatta istek listemizin en üstlerinde yer alıyorlar ve bunun için yatırımlar yapıyoruz (Youtube vb gibi), yapmaya da devam edeceğiz.
Ancak sonuçta uygulamalar Google'ın, o yüzden onların ne zaman girişimde bulunacağı konusunda bir şey diyemem. Bunu yalnızca Mountain View'deki (Google'ın merkezinin bulunduğu yerdeki) dostlarımız bilir! Onları yoklamalısınız (sıkça!)