[JiiKoo] fMobi v3.50(0) Symbian^3 Signed (Resmi Türkçe)

Sponsorlu Bağlantılar

yahe_l

yahe_l

Üye
teşekkürler ;)

babaeskili

Üye
hata veriyor yeni güncelleme çıkacak yada facebook programa engelleme koydu yine

DeepForce

DeepForce

Üye
api hatası verıyor

erolustun

Üye
Uygulama API hatasi vermeye basladigindan beri telefonun pil tuketimi buyuk olcude artti. Widget'in sebep olabilecegini dusundum ve kaldirdim. Surekli loading yaziyordu cunku. Telefonu guc tadarruf modunda biraktigimda butun gece sabaha kadar bataryada %5 tukenme gorunurken bu sabah baktigimda tukenmenin %35 oldugunu gordum. Diger arkadaslarda da durum boyle mi? Ortadaki menu tusuna uzun basip arka planda calisan uygulamalari inceledigimde fmobi gorunmuyor. Yoksa bir batarya arizasiyla mi karsi karsiyayim?

haqanguven

haqanguven

Üye
Uygulama API hatasi vermeye basladigindan beri telefonun pil tuketimi buyuk olcude artti. Widget'in sebep olabilecegini dusundum ve kaldirdim. Surekli loading yaziyordu cunku. Telefonu guc tadarruf modunda biraktigimda butun gece sabaha kadar bataryada %5 tukenme gorunurken bu sabah baktigimda tukenmenin %35 oldugunu gordum. Diger arkadaslarda da durum boyle mi? Ortadaki menu tusuna uzun basip arka planda calisan uygulamalari inceledigimde fmobi gorunmuyor. Yoksa bir batarya arizasiyla mi karsi karsiyayim?

başka kullandığın uygulamalarda pil i tüketir. Mesela whats app kuruluysa kapatsan bile arka planda kalııyor ve açık uygulamalarda gözükmüyor...bi kontrol et uygulamalarını...

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
api sorunu düzeldi..bilginize

erolustun

Üye
Yine API hatasi verdi uygulama. Symbian'daki en iyi facebook uygulamasi ama bu tur sorunlar gercekten can sikiyor. Tamam fazla uygulama yok, olmasina da gerek yok ama var olan uygulamalar adam gibi calissaydi keske. Duzelmesini bekleyecegiz artik.

ferhat burak

ferhat burak

Üye
ben de ne yaptıysam api 403 forbiden hatası verdi. Kaldırdım yukledim olmadı. Ayarlardan uygulamalardaki fmobi yi kaldırdım sorun çıkartyodur yeniden isterdiye. Cık o da yok. Anlamadım gitti.

larten123

larten123

Üye
Ben belle refresh cfw kullanıyrum belle kullanırken böyle bir sorun yoktu ama telefon donuyor kafayı yiyor

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
:tşk:

fat312

fat312

Üye
teşekkürler

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
teşekkürler :)