[JB+KK][3.1.10] Chrono Kernel (1.25 GHz'e kadar overclock desteği !!!)

Sponsorlu Bağlantılar

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
bendede oyle nedenini anlayamadım ama ayarlardan cihazın durum bilgisine baktığımda serviste dio belki o yüzden olabilir sen ne olur ne olmaz her rom kurduğunda triangle away ile rom sayacını sıfırla
Şuanki kullandığım rom lite rom şuan cm 11 son sürüm indiriyorumdakursammıki[/QUOTE]

bence kur cm11 daha iyi

aosb video akışı ile ilgili bir sorun var heralde

ben suan aosb kullanıyorum ve hic sorunla karsılasmadım
aosb video akışı ile ilgili bir sorun var heralde

video akısı derken nasıl bi sorun

• Beğen
Tepkiler: mustafainceli01

elektiro3

Üye
ByBlaCk4 acaba size özelden nasıl ulaşabilirim e-posta yada facebook ile olursa sevinirim

The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
interactive+sioplus kullanıyorum ben herzaman ve cihazım uzun süre donmuyo

arkadasımda ace 2 vardı islemciyi 730 a ayarladım ve cihazın islemcisi yandı o yüzden 600 ideal

3.2.0 sürümü var kernelin sitede paylastım bugsuz gayet stabil

cm romların hicbirinde yok 3g konusma maalesef ama 3g konusmayı pek kullananda yok
İyide benim guldugum kisim surasi gpu ekran karti yani mali 400 o yanmistir yandiysa da islemci yanmaz ikisi cok farkli seyler :D

elektiro3

Üye
Şuanki kullandığım rom lite rom şuan cm 11 son sürüm indiriyorumdakursammıki

bence kur cm11 daha iyi

video akısı derken nasıl bi sorun[/QUOTE]
xda da aosb yi okudumda sorunlu olarak gösterimiş ( live video streaming ) canlı video akışı

mustafainceli01

mustafainceli01

Üye
Şuanki kullandığım rom lite rom şuan cm 11 son sürüm indiriyorumdakursammıki

bence kur cm11 daha iyi

video akısı derken nasıl bi sorun[/QUOTE]
Bana hangi rom önerirsin

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
ByBlaCk4 acaba size özelden nasıl ulaşabilirim e-posta yada facebook ile olursa sevinirim

Benim yorumlarımın altında facebook um ekli ordan ulasabilirsin veya iletisim bilgilerime bak orda facebook dan ulasabilirsin
İyide benim guldugum kisim surasi gpu ekran karti yani mali 400 o yanmistir yandiysa da islemci yanmaz ikisi cok farkli seyler :D

Biz garantiye verdigimizde arkadasın cihazı bize islemci yandı dediler bende o yüzden öyle yazdım yoksa chipsetle islemcinin farkını bende biliyorum
bence kur cm11 daha iyi

video akısı derken nasıl bi sorun
xda da aosb yi okudumda sorunlu olarak gösterimiş ( live video streaming ) canlı video akışı[/QUOTE]

Video akıs sorunu yazyo xda da ama sorunun ne olduğunu pek fark etmiyo kimse kullanılmayan bi özellik romu kur sende sorun farketmezsin

wlknmys

Üye
sayaç cwm den yapılan işlemlerde artmaz odinden artar orjnal dışında bişi yaparsan

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
Benim yorumlarımın altında facebook um ekli ordan ulasabilirsin veya iletisim bilgilerime bak orda facebook dan ulasabilirsin

Biz garantiye verdigimizde arkadasın cihazı bize islemci yandı dediler bende o yüzden öyle yazdım yoksa chipsetle islemcinin farkını bende biliyorum
xda da aosb yi okudumda sorunlu olarak gösterimiş ( live video streaming ) canlı video akışı

Video akıs sorunu yazyo xda da ama sorunun ne olduğunu pek fark etmiyo kimse kullanılmayan bi özellik romu kur sende sorun farketmezsin
Garanti servisleri ne biliyo ki zaten :D Salla gitsin onlari :D

• Beğen
Tepkiler: ByBlaCk4

wlknmys

Üye
Buldum

wlknmys

Üye
Rica ederimBu arada cmler ısınıyoya tel aosp kurdum stock la aynı derece ısınması var yani çok az cm niye ısındırıyorki teli