Javada Word ve excel görüntüleniyor-3 program- DocViewer-JzipMan-MobilRar

Sponsorlu Bağlantılar

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
Javada Word ve excel görüntüleniyor-3 program- DocViewer-JzipMan-MobilRar
Artık Office Word ve Excel dosyalarını java telefonda açabileceksiniz. Bugüne kadar birçok arkadaş göndermişti gruba ama telefona yüklememe rağmen bir türlü açamıyordum. Ama artık açabiliyorum. Aynı sorunla birçok arkadaşın karşılaştığını da biliyorum. Sorun şu: dosyayı telefonda açmaya kalkınca "uygulama erişim izni yok" diyor ve "uygulama hatası" deyip kapanıyordu.

Arkadaşlar bu sorunu halletmek için dosyanın üzerine sağ tıklayıp "Uygulama Erişimi" ne tıklıyoruz. Ve ordaki bütün uygulama seçeneklerine (iletişim, veri, otomatik başlat ve bunların alt seçeneklerine) bir ayar yapıyoruz. İster "herzaman sor" deyin ister "herzaman izinli" deyin. Önemli olan bir ayar yapmış olmanız. Ben sadece İletişim kısmındaki Bağlantı seçeneğine "herzaman izinli" diyorum. Diğer seçeneklerde zaten herzaman izinli seçeneği kapalı. Dedimya önemli olan bir ayar yapmak. yani izin verin de nasıl verirseniz verin. Sonra göreceksinizki bu güne kadar yükleyip de bu hatadan dolayı çalıştıramadığınız programlar çalışacak. Bu yolla hem DocViewer hemde JzipMan ve MobilRar programlarını çalıştırdım. Javada word/exel açıldığını, zip ve rar dosyalarını çıkartıldığını görünce insanı bir secinç alıyor :kop::kop:

Tabi bu programlar dosya açacağınız zaman habire izin istiyor. evet tuşuna basmaktan bir hal oluyor insan. Bunuda kendiniz pratik olarak klasörleme tekniğiniz ile ayarlarsınız. bu tip belgelerinizi en çabuk ulaşabilecek klasöre kaydedersiniz.

Buyrun link burda (üç program) 6300 da üçü de çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: ozerme, padme88, tabutcuu ve 7 diğerleri

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Emeğine Sağlık Güzel Paylaşım

berke_han

berke_han

Üye
teşekkürler bende aynı sorundan şikayetçiydim

seyt_ahmet

Üye
çok sagolsın kardeş çoktandır hep aynı sorunla karşılaşıyordum senın sayende çözdüm

sercu

sercu

Üye
sağol

eldergod

eldergod

Üye
saol bende zip ve rar açmayı arıyodum teşekkür

çitgöl

Üye
eline sağlık:oke:

Hellboy®

Hellboy®

Üye
tesekkrler ozellikle rar isime yaricak

twenn84

Üye
paylaşım için teşekkürler, çok gerekli ve çok kullanışlı uygulamalar

selazkopat61

Üye
Teşekkürler üstat Elini öpen Cennetlik Olsun Hehehehe

cobane

cobane

Üye
abi tek kelimeyle harikasın. teşekkürler

sercan_02

Üye
abiler acılmadı yineya lütfen yardımcı lunlütfen

caspik

Üye
Sen Var Ya Arkadasım Benım Aylardır Aradıgım Programı Ban Verdın Hemde Calısıyor Allah Ta Sana Ne Muradın Var Sa Onu Versın..........

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
amin saol

iskenlii

iskenlii

Üye
teşekür ederim

6500

6500

Üye
Teşekkürler K.

gt87

Üye
Çok teşekkürler herkesin aradığı programlar ve sorunlarının çözümü...

ibrahimismail

ibrahimismail

Üye
teşekkürler

KAFKAS KARTALI

Üye
sağolasın program süpermiş

alialiali75

Üye
ya nereye sağ tıklıyoruz ben tıklıyorum klasik sagğ tuş yazıları geliyo bi el atın abiler

Üst Alt