.jar uzantılı internet tarayıcıları(browserleri) lazım bakabilır mısınız konuya?

Sponsorlu Bağlantılar

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
.jar uzantılı internet tarayıcıları(browserleri) lazım bakabilır mısınız konuya?
evet arkadaşlar ben operayı kullanıyorum ama sayfaları sıkıştırdıgından dolayı oynadıgım oyunda bazı ögelerin calısmamasna sebep oluyor bana opera mobile gibi önerebilecegınız .jar uzantılı web browserlerını soyler mısınız?
not(QQbrowser İ browser opera mıni 4 5 6 7 3.2 sürumlerı,ucweb)denenmıstır bunların dışında

15097

15097

Üye
UC Browser 8.4 denedin mi?

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
vallaha uc browserlerın hepsı aynı degıl mı cep gorunumu seklınde gosterıyor :(

- - - Eklendi - - -

bi deneyeym yorm olark yazarm

- - - Eklendi - - -

yok olmadı kardeş :(

15097

15097

Üye
Sen sayfalari pc gorunumunde mi gostermek istiyorsun

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
Sen sayfalari pc gorunumunde mi gostermek istiyorsun

evet aynen öyle opera veri sıkıştırdıgından dolayı istedıgım ogeye ulasamıyorum eskı telefonumda opera mobile vardı 5800 da onda oluyordu ama mobile yı bu telefonum desteklemıyor pc gorunumunde tarayıcı arıyorum

15097

15097

Üye
Her tarayıcıda olur o zaten.Yapman gereken masaüstü görünüme tıklaman :ok2:

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
ikariam dıye bır oyun oynuyorm cep telefonundan oynarken dunya harıtasında baska ada tıklanmıyor :( nokıa 5800 da opera mobile vrdı oluyordu ama samsung gt s 5270 k da olmuyor :( opera mobile gibi tarayıcı arıyorm ekranı tam açıcak telefonun kendi tarayıcısı netfront v 4.1 onla gırınce sayfa boyutu çok buyuk hatası verıyor :(

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
+++++++++

- - - Eklendi - - -

++++++++

MasteLaa

MasteLaa

Üye
UC Browser veya Bold Browserleri deneyin.

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
bolt kapanmadı mı uc browser olmuyor

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
uc browserde telefon gorunumu gbı tek satır gosterıyor bende sende oyle degıl mı

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
hmm tamm ben chromu buldum 150 kb ındırdım fakat operanın dusuk surumu cıktı chrome jar uzantılı yok sanırım

EneSinan

EneSinan

Üye
en iyi opera 2. Sırada ucweb öneririm

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
2sınıde denedım ucweb sureklı tek satır açıyor :( opera kullanıyorm zaten suan ama olmuyor operada opera mobile kullanınca oluyordu ama opera mobille nin jar versıyonu yok :(

MasteLaa

MasteLaa

Üye
2sınıde denedım ucweb sureklı tek satır açıyor :( opera kullanıyorm zaten suan ama olmuyor operada opera mobile kullanınca oluyordu ama opera mobille nin jar versıyonu yok :(
Opera Mobile üst versiyonları daha çok destekler bunun için zaten :) Bende mobile var ama Chrome daha iyi bence.

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt