En İyi Symbian Tarayıcısı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Opera mobile tam kapsamlı bir tarayıcı. Veri sıkıştırmayı turbo dışında kullanmadığı için daha yavaş çalışabilir ayrıca bu karşılaştırma pek doğru olmamış. Opera mobile, nokia web ve mini browser gibi kapsamlı tarayıcılar ayrı, opera mini, uc web gibi sıkıştırma kullanan tarayıcılar ayrı karşılaştırılmalı.

ben aslında testi normal kullanım olarak düşünerek yaptım. Opera mobil de zaten her videoyu açmıyor hatta bir süre sonra donabiliyor. Mesela otobüste tarayıcıdan film izleyeceğini zannetmem. Maxicepte gezineceksen dh de falan filan kesinlikle next. Sanırım dediğiniz 7.0 next. Yanibir fark yok tabi şimdi bi deneyeyim.

- - - Eklendi - - -

evet next 7.0 sürümü.

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
nex deil arkadaşım nex ayrı o ayrı

atakan25

atakan25

Üye
mnini browser en iğrenci neyini sevipte c6-01,n8 gibi telefonda kullanıyolar

pRime.

pRime.

Üye
opera mini 7 ile opera mini next farklı tarayıcılar arkadaşlar. neyin kafasında bu opera anlamış değilim. ikisinin de sürüm numaraları aynı aşağı yukarı. opera mini 7'ninki 7.00(29974) opera next'inki 7.00(29482) ama ikisi de farklı olarak kuruluyor.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
opera mini 7 ile opera mini next farklı tarayıcılar arkadaşlar. neyin kafasında bu opera anlamış değilim. ikisinin de sürüm numaraları aynı aşağı yukarı. opera mini 7'ninki 7.00(29974) opera next'inki 7.00(29482) ama ikisi de farklı olarak kuruluyor.

opera da şaşırmış :)

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi

opera daki 7.00 dan sonrasına dikkat etmemiştim haklısın. Neyse mini 7 ile next arasında bir fark yok. Sanırım next deki bir hata giderilmiş ama ney?

slant1111

slant1111

Üye
Web'te gezinme için opera next veya 7.video izlemek için normal nokia browser.(flash falan)

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
anca zorlayınca oluyor oda :D

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Bilgi için sağolasın kardeşim.

jdmsaint

jdmsaint

Üye
şimdi mini 7 yi indrdim. Bence kinetic scrolling next den daha iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt