Jailbreak'i kaldırma hakkında yardıma ihtiyacım var

• 13 Ağustos 2014
  • 517 Okunma
  • 15 Cevap

1. Arkadaşlar iOS 7.1.2 jailbreak yaptım. Jailbreak yapmadan önce iTunes'dan yedeklemiştim. Jailbreak'i nasıl kaldırabilirim. Lütfen yardım edin!

Yazan: fk555897
  2. Yeniden yazılım atarak

3. Yedeklemeyi geri yüklesem olur mu?

iPhone ile gönderdi
  4. iCloud yedeklemesi yapıp yeniden yazılım yükle veya yedeklemeyi yükle fark etmez

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Yedeklemeyi yüklersen jb gitmez ya cihazına uygun ipsw dosyasını indir kur ya da dfu moda alıp yazılımı baştan yükle daha sonrada itunesten yedeğini yükle

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Bunu nasıl yapacağımı anlatır mısın?

iPhone ile gönderdi
  7. Googleda dfu mod diye arama yap zaten çıkar basit bir işlem

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Uygun iOS sürümünün ipw dosyasını indir. Telefonu iTunes'a bağla, shift tuşuna basarak restore yap. İndirdiğin ipw dosyasını seçmen yeterli olur. Gerisini iTunes halleder.

iPhone ile gönderdi
  9. ipsw dosyasında GSM ve GLOBAL diye iki seçenek var. Telefonu Vatan Bilgisayardan aldım hangisini indirmeliyim?

10. Telefonun arkasinda bir numara var bak arka tarafta en altta onu googlede arat ona göre indir ama globaldir büyük ihtimal

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Globaldir dostum :)

iPhone ile gönderdi
  12. Global ipsw'yi indirdim. Yarın kuracağım.

iPhone ile gönderdi
    Pikkaccu bunu beğendi.
  13. Ipsw indir yapistir gitsin :D

Samsung ile gönderdi
  14. Arkadaşlar iOS 7.0.6 kurmayı düşünüyorum. Şarj'da 7.1.2 mi yoksa 7.0.6 mı daha iyi?

15. 7.0.6 kullanmadım hiç ama 7.1 performans iyileştirmesi getirdiğine göre batarya performansı da daha iyidir[DOUBLEPOST=1408089442,1408089399][/DOUBLEPOST]Tamamen duygusal bir yorum :D

iPhone ile gönderdi
  16. Arkadaşlar 7.0.6'ya dönemedim. 7.1.2 yükledim. ipsw'yi yükleyince jailbreak gidiyor. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Konu kapatılabilir.

Pikkaccu bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 23:17