Yardım Jailbreak'i kaldırma hakkında yardıma ihtiyacım var

Sponsorlu Bağlantılar

fk555897

fk555897

Üye
    Konu Sahibi
Jailbreak'i kaldırma hakkında yardıma ihtiyacım var
Arkadaşlar iOS 7.1.2 jailbreak yaptım. Jailbreak yapmadan önce iTunes'dan yedeklemiştim. Jailbreak'i nasıl kaldırabilirim. Lütfen yardım edin!

0MG90

0MG90

Üye
Yeniden yazılım atarak

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Yedeklemeyi yüklersen jb gitmez ya cihazına uygun ipsw dosyasını indir kur ya da dfu moda alıp yazılımı baştan yükle daha sonrada itunesten yedeğini yükle

fk555897

fk555897

Üye
    Konu Sahibi
Yedeklemeyi yüklersen jb gitmez ya cihazına uygun ipsw dosyasını indir kur ya da dfu moda alıp yazılımı baştan yükle daha sonrada itunesten yedeğini yükle
Bunu nasıl yapacağımı anlatır mısın?

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Uygun iOS sürümünün ipw dosyasını indir. Telefonu iTunes'a bağla, shift tuşuna basarak restore yap. İndirdiğin ipw dosyasını seçmen yeterli olur. Gerisini iTunes halleder.

fk555897

fk555897

Üye
    Konu Sahibi
Uygun iOS sürümünün ipw dosyasını indir. Telefonu iTunes'a bağla, shift tuşuna basarak restore yap. İndirdiğin ipw dosyasını seçmen yeterli olur. Gerisini iTunes halleder.
ipsw dosyasında GSM ve GLOBAL diye iki seçenek var. Telefonu Vatan Bilgisayardan aldım hangisini indirmeliyim?

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
ipsw dosyasında GSM ve GLOBAL diye iki seçenek var. Telefonu Vatan Bilgisayardan aldım hangisini indirmeliyim?
Telefonun arkasinda bir numara var bak arka tarafta en altta onu googlede arat ona göre indir ama globaldir büyük ihtimal

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Globaldir dostum :)

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Ipsw indir yapistir gitsin :D

fk555897

fk555897

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar iOS 7.0.6 kurmayı düşünüyorum. Şarj'da 7.1.2 mi yoksa 7.0.6 mı daha iyi?

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Arkadaşlar iOS 7.0.6 kurmayı düşünüyorum. Şarj'da 7.1.2 mi yoksa 7.0.6 mı daha iyi?
7.0.6 kullanmadım hiç ama 7.1 performans iyileştirmesi getirdiğine göre batarya performansı da daha iyidirTamamen duygusal bir yorum :D

fk555897

fk555897

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 7.0.6'ya dönemedim. 7.1.2 yükledim. ipsw'yi yükleyince jailbreak gidiyor. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Konu kapatılabilir.

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu

Üst Alt