Jaap Stam aranan kan

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Jaap Stam aranan kan
Jaap Stam aranan kan

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın savunmaya istediği ideal ismin Jaap Stam olduğunun öğrenilmesi büyük yankı uyandırdı. Milan'da forma giyen Hollandalı yıldızın transfer edilmesi halinde, savunmada yaşanan sorunların çözümleneceği belirtildi. Camiada Stam için "Tam aranan kan. Eğer Stam transfer edilirse F.Bahçe yine tüm Avrupa'da konuşulur" yorumu yapılıyor.

HOOIJDONK DEVREYE GİRECEK
Stam'ın transfer edilebileceğine inananların sayısı da oldukça fazla. Milan'ın 2007'ye kadar sözleşmesi olmasına rağmen, futbolunun sonbaharını yaşayan 33 yaşındaki bu futbolcuyu satıp para kazanmak isteyeceği konuşuluyor. F.Bahçe, 25 Mayıs'taki Şampiyonlar Ligi finali için İstanbul'a gelecek olan Stam'ı yakın markaja alacak. Stam için vatandaşı Hooijdonk da devreye sokulacak.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bu haberi okumustum ve yönetim yaşına rağmen yetenekli odugun için Stam'ı istedigini söylemiş...

ardaca

Üye
çok yaşlı yaa!!! 33 o ne yakında dede olcak (futbol için) :D ama gelirse iş yapar! hoijdonk gibi coşturur ama ya sonra ??? bence geleceğe dönük bir genç yetenek alınırsa daha akıllıca olur. ama bir kişiyle de defans toparlanmaz bence!!!

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kadıköy 1 yıldız daha görecek... :)

ardaca

Üye
sadece kadıköy değil fenerbahçe sayesinde tüm Türkiye (en az) bir yıldız daha görecek :D

keano

Üye
Bu konun basligi "Jaap Stam aranan dede" olsaydi ke$ke.. :lol2: kendimde fenerliyim ama.. hehe..stam yasli beyaa, gerci defans oyunculari yasli olsalarda faydali oluyolar...Ben o kadar dedim Aziz'e yav alma alma..tutturdu alicam diye.. neyse..simdi sigarayi biraktirmaya uurasiyoz...alem adam $u Aziz yaaa... :artı:

muraoyak

Üye
bence mutlaka gelmeli defansımız berbat ve o adam daha 3 yıl daha çakı gibi oynar

Quattro

Quattro

Üye
Stam Türkiyede en az 3 yıl daha oynar.Gelsin yaw fenerdeki defans mı allah aşkına hangi takım fenerden çekinmeyip üstüne geldiyse defensı hallaç pamuğu gibi dağıttığını gördük.Tomas gitti defans dağıldı.Hatta defansın sağına ve solunada iyi adamlar alınmalı. Benden söylemesi :D

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Le guen Brezilyaya Bayram Tutumluyu göndermiş stoper izlemesi için...

Şansal Büyüka dedi... :)

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ya ornek olarak bulent war 37 yasında.stam ın kondusyonu daha iidr bence!rahat 3 yıl daha oynar fener de o zaman a kadar alr sampionlar ligi kupasını zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...