J8Phone(Çakma İphone) Aldım :D

Sponsorlu Bağlantılar

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
    Konu Sahibi
J8Phone(Çakma İphone) Aldım :D
S.a maxicep ailesi :)

Bugün yeni telefon aldım :) J8Phone yani çakma iphone :)

Gönül isterki gerçeğini alalım ama olmadı :) Bunada şükretmek lazım :)

Çakma iphone da olsa sevincimi sizinle paylaşmak istedim :)

J8Phone nasıl bir telefon diyorsanız işte resmi :)

Ve özellikleri :)

Göze Çarpan Özellikler:

Çift hat
Tv
Wifi
Java
Msn
Facebook
Google Maps
Mp3,mp4
Ofice uygulamaları
Kara liste
Mesaj engelleme
Arka ses efecktleri
3.4 inc dokunmatik Lcd
Birebir iphone 4 Kasa ölçüsü

Özellikler
WiFi: Yüksek hızlı ve en iyi çekim gücü ile kablosuz internetin sınırsız imkanları ayaklarınızın altında. Youtube dan video izleyin, bankacılık işlemlerinizi yapın ve bilgisayar ile yapabildiğiniz hemen hemen bütün internet hizmetlerinden yararlanın.

Opera 5.0: En güncel internet tarayıcısı. Bu tarayıcı ile istediğiniz gibi internete girebilirsiniz. İnternet sayfalarını bilgisayardaki gibi açma ve rahat bir kullanım olanağı sunar.

Çift Hat: İki hatta aynı anda aktiftir. Fakat Sağlık Bakanlığı çift işlemciye izin vermediği için bir hattınız ile konuşma yaparken diğer hattınız kapalı görünür. Bunun dışında hat geçişi gibi birşeye gerek yoktur. İki hattınızda aktiftir. Hangi hatta arama gelirse o hat çalmaya başlar. Piyasadaki bütün telefonlarda bu şekilde çalışmaktadır. Çift işlemci telefonlarda yasaklanmıştır.

Sinema: Yüksek kalitede MP4 ve 3GP formatında videolar izleyebilirsiniz. Bir çok converter programı ile cihazınıza uygun videolar hazırlayabilirsiniz.

Office: Word ve Excell uygulamaları için Office programını indirmeniz yeterlidir.

Hassas Dokunmatik: Kendi sınıfının en iyi dokunmatiğine sahip olan 4g phone hem tırnak hemde deri ile çalışabilmektedir.İster kalem isterseniz parmağınızla çok rahat ve hızlı şekilde kullanabilirsiniz.

Google Maps: Google Maps yükleyerek cihaza rahatlıkla tüm dünyadaki adreslere ulaşabilirsiniz. Sokak sokak tüm adresleri bulabileceğiniz bir uygulama olan google maps ile kesinlikle bir daha kaybolmayacaksınız. Uydudan (ip) adresiniz sayesinde hangi şehirde olduğunuzu tespit eder ve bulunduğunuz şehirdeki tüm sokak ve caddeleri en ince ayrıntısına kadar size gösterir.

Mesaj Filtreleme: Gelen mesajları engelleyebilirsiniz. Uygulayacağınız filtre ile belirlediğiniz numaralardan gelen mesajları engelleyebilirsiniz.

Özel Numaraları Engelleme: Özel numaralardan sizi aramalarını istemiyorsanız tek bir dokunuşla özel numaralardan gelen çağrıları engellersiniz.

Yazılım: Türkçe yazılımı sayesinde telefonu elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

Snaptu: Snaptu ile tüm dünyadaki maç sonuçlarına bir dokunuşla ulaşabilirsiniz. Dünyadan haberler Formula1 Sonuçları Bulunduğunuz şehrin 3 günlük hava raporu Vizyona yeni giren filmler Tvitter-Facebook v.s. ,Onlarca özellik parmağınızın ucunda....

Msn: Tam Türkçe olan Ebudyy ile msn e çok rahat girebilir ve dilediğinizce ücretsiz chat yapabilirsiniz.

Tarayacılar: Youtube-Facebook-Travian-Netlog v.s. İnternet Bankacılığı siteleri gibi siteleri açmayan diğer modellerinin aksine tüm bunları rahatça kullanıyorsunuz.

Televizyon: Kulaklık takmadan tv izleyebilirsiniz. Onlarca tv kanalı tam ekran olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca izlediğiniz programı kaydetme özelliği de vardır. Bu kayıtları daha sonra tekrardan izleyebilir veya bilgisayarınıza yükleyip ordan izleyebilirsiniz.

Radyo: Müzik dinlemenin keyfini ve dinlediğiniz müzikleri mp3 formatında kaydetme imkanı . Dinleyin ve kaydetin.

Yanıltma Efektleri: Konuşma sırasında yanıltma efektleri ile konuştuğunuz kişiyi yanıltın.Örneğin konuşurken restaurant efektini seçin ve restaurant efektinden kişi sizi bir restaurantta zannetsin (restaurant-disco-trafik v.s. Gibi)

3D Sensör: Oyun oynarken cihazın sensör özelliği sayesinde telefonu sallayarak veya hareket ettirerek oyun oynayın. Bunun yanısırs arama geldiğinde telefonu ters çevirin telefon sessize geçsin – radyo dinlerken telefonu sallayın kanal değişsin. Bu özellikten tv izlerken yada mp3 dinlerkende yararlanabilirsiniz.

13 Ayrı Dilde Sözlük: 13 Ayrı dilden Türkçe'ye çeviri yapan sözlüğü wireless bağlantısı olmadan kullanın cihazın içinde yüklü olduğu için.

Slayt: Fotograflarınızı müzik eşliğinde slayt yapın. Editör özelliği sayesinde yeniden boyutlandırıp resimlerin üzerinde oynama yapın yazı yazın çerçeve yapın. Resimleri editör sayesinde telefon ekranına tam ekran yapabilirsiniz.

Bluetooth ile Uzaktan Kontrol: Cihazdaki Bluetooth özelliği sayesinde bilgisayarınızı uzaktan kontrol edin. Müzik açın kapatın sesini kontrol edin. Mouse'u hareket ettirin. Dosyalarınızı açın resimlerinize bakın kısaca mouse ile yapılan herşeyi uzaktan yapın.

Hafıza: 32Gb'a kadar hafıza desteklemektedir. Dahili hafızası 24.3 Mb'dır.

Video: Video kaydında sınır yoktur . Hafıza dolana kadar kayıt yapabilirsiniz. Daha sonra ise istediğiniz formatta tam ekran izleme imkanına sahipsiniz.

File Explorer: Cihazdaki tüm dosyaları tek bir menüden kontrol edin.Karaliste : Aramasını istemediğiniz kişileri karalisteye alın bir daha sizi rahatsız etmesin.

Telesekreter: Arayan size ulaşamazsa telesekreter devreye girer ve arayan kişi notunu bırakır siz ise telefondan bir tıkla ses kaydını dinlersiniz hemde operatörden bir numarayı falan tuşlamadan.

YouTube: Canınız sıkıldığında youtube dan istediğiniz zaman video indirmenize gerek kalmadan izleyebilirsiniz. 3G den daha hızlı bir şekilde wifi ile bağlantı yapabilirsiniz.

Casus: Gelen ve giden tüm aramaları kayıt alt ına alır telefonu kullanan kişi bunu anlamaz ekranda bununla alakalı bir ibare yoktur sizde istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Bu özellik kapalı olarak gelir. Dilerseniz *#3646633# yaparak teknisyen moduna girip bu özelliği açabilirsiniz. Yapılan görüşmeler Audio isimli klasörün içine kaydedilir.

Çift Kamera: 1280 x 1024 kamera ile istediğiniz kadar resim çekebilir ve bu resimlerin üzerinde oynama yapabilirsiniz.

Fotoğraf Editörü: Fotoğraflarınızı yeniden boyutlandırabilir,resimlerin üzerine çerçeve ve ikon ekleyebilirsiniz.

GPRS: Edge hızında gprs ile heryerde herzaman internetin hızını yaşayabilirsiniz.

E-Kitap: Geleceğin teknolojisi olan elektronik kitaplar artık cebinize giriyor. Yüzlerce kitap arşivi yaparak kütüpanenizi cebinizde taşıyabilirsiniz.

Facebook: Telefon ile çektiğiniz resimelir anında facebook da paylaşabilirsiniz. Ayrıca facebook da dilediğinizde gezinti yaparak sosyal paylaşımın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

JAVA: En yeni oyun ve programlar için JAVA 2.0 desteği ile ekran oyun ve programların keyfini çıkartın. Sanal klavye uygulaması ile her türlü java uygulamasını kullanabilirsiniz.

Hesap Makinası: Tam ekran hesap makinası ile kolay ve rahat kullanım.

Kronometre: Çok fonksiyonlu kronometre ile zamanı avuçlarınıza alın.

Döviz Kurları: Döviz kurları arasında parite ile dönüşüm yapabilirsiniz.

Birim Dönüştürücü: Ağırlık ve uzunluk birimlerini dönüştürebilirsiniz.

Mail: Pop3 mail hesabınızı kurarak mail gönderip alabilirsiniz. Ayrıca gönderdiğiniz maillere dosya ekleyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva, jejep, 'Maxi Genç ve 2 diğerleri

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun :)

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim abi :)

HeiLmasTer®

HeiLmasTer®

Üye
Hayırlı Olsun resim bekliyorum :)

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim :) Ekleyeceğim en kısa sürede Resminide :)
Hatta internetten ekleyeyim :D

_SiyabeNd_

_SiyabeNd_

Üye
Hayırlı Uğurlu Olsun.

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim :)

qirL1903

qirL1903

Üye
O kadar da bilgi yazmıs :d: Hayırlı olsun kardeşim :)

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Hayırlı olsun kardeşim.

Güle güle kullan...

Dafny

Dafny

Üye
Hayırlı olsun Hakan sevindim:)

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim :) daha iyisi sana olsun :)

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
sen bu tellere düşecek kişimiydin :D
işlemcisi kaç onun

CoDeYs

CoDeYs

Üye
hayırlı olsun inan çakmaları bazen orjinalden aha güzel oluyor :D

zaza

zaza

Üye
Hayırlı olsun hakan güle güle kullan :) ne kadara aldın :D

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
    Konu Sahibi
sen bu tellere düşecek kişimiydin :D
işlemcisi kaç onun
:d: N73 ü satmayasaydım elimde ölecekti :D Hiç satamayacaktım :D 120 ye saattım şarj yeri bozuk ve kızıl ötesi bozuk şekilde :D Bunu aldım 200 TL ye :D İşlemcisinede bakmadım :D Ve Bilmiyorum :D
hayırlı olsun inan çakmaları bazen orjinalden aha güzel oluyor :D
Teşekkür ederim :) Aynen :)
Hayırlı olsun hakan güle güle kullan :) ne kadara aldın :D
Teşekkürler abi :) 200 TL ye :D Wifi ,TV , Dokunmatik :D Her özellik var :d::d:

zaza

zaza

Üye
iyi işte nette giriyorsa sıkıntı olmaz ama peki dokunmatiği nasıl :hmmm hassas mı sonradan ç,kme ihtimali nedir :D

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
    Konu Sahibi
Ben bunu 2-3 sene kullanırım gibi abi :D Sonradan bozarım ama :D Bana öyle geliyor , dokunmatiği hassaslığı normal derece.

zaza

zaza

Üye
Acaba sırf net için bendemi alsam yedekte kalsın bunun şarjı biterse ona geçerim :ehe

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
    Konu Sahibi
Valla bende wifi ı ve dokunmatiği için aldım :D Tavsiye ederim :naughty:

Üst Alt