İzmir Live HD Android mobese uygulamam yayına girdi deneyebilirsiniz :)

Sponsorlu Bağlantılar

f_n_di

Üye
    Konu Sahibi
birşey diyecem de belediyelerin verdiği kamera hizmetinden bu kadar reklam olmamalı, kendin kamera koysan izletsen her tarafına reklam koyabilirsin :) eleştiridir

Öyle diyosun da kamera hizmetini belediye mobil için yapıp telefondan izleyelim diye koymamış ki :) ben alıp mobile uyarladığım için hizmetimin karşılığı kadar reklam koydum :)
Hemen İndirip Deniyorum Memleketi Telefondan seyretmek :D Teşekkürler

bende konusunu açayım o halde sabahtan beri elim değmedi :) Teşekkürler beğeni için :)

• Beğen
Tepkiler: byAndroid

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
detaya girmek istemiyordum ama olan oldu artık :) kameraların linkleri nette zaten var, linklere tıklayınca zaten video açılmakta, bana deki hayır öyle değil kendi server/internet servisimi kullanıyorum, bende eyvallah deyim hergün reklamlara basayım, neyse fikrim budur :)

• Beğen
Tepkiler: f_n_di

f_n_di

Üye
    Konu Sahibi
detaya girmek istemiyordum ama olan oldu artık :) kameraların linkleri nette zaten var, linklere tıklayınca zaten video açılmakta, bana deki hayır öyle değil kendi server/internet servisimi kullanıyorum, bende eyvallah deyim hergün reklamlara basayım, neyse fikrim budur :)

Kendince haklı olabilirsin ama bende kendimce haklıyım :) madem o kadar kolay istanbuluseyret.com daki yada izmirin sitesindeki kamera yayın linklerini paylaşsana hepimiz burda faydalanalım :)

küçük bi hatırlatma olsun linklerde koruma var yada erişim engelleme için çabalamışlar her ip ve bilgiasyara özel hash ile doğrulama yaptırıyor artık kırıp linkleri verirsen bekliyoruz :)

apkman

Üye
Eve gidince denicem güzel görünüyorlar

hsn6262

hsn6262

Üye
Güncellemeden sonra hiçbir kamera açılmıyor..

f_n_di

Üye
    Konu Sahibi

f_n_di

Üye
    Konu Sahibi
Güncellemeden sonra hiçbir kamera açılmıyor..

Uygulamaya güncelleme gönderdim. Güncellemeyi yüklediğinizde kamera sorunu düzelmiş olacak. Tüm kameralar çalışıyor şuan. Yayın full hd olduğu için yüklenmesi 10-20 sn kadar sürebiliyor. Ayrıca reklamlarda da düzeltme yaptım daha az reklam çıkıyor

hsn6262

hsn6262

Üye
Dostum maalesef hiçbir kamera çalışmıyor. Wi-fi ve normal kendi internetimle denedim sürekli olarak video yüklenemedi :( yazıyor.

• Beğen
Tepkiler: f_n_di

f_n_di

Üye
    Konu Sahibi
Dostum maalesef hiçbir kamera çalışmıyor. Wi-fi ve normal kendi internetimle denedim sürekli olarak video yüklenemedi :( yazıyor.

Evet bunu farkettim güncellediğim yeni yayın adresinde de yayın kesildi. Sanırım izmir bunu bilerek engelliyor. Elimdeki işler bitince tekrar yeni yayın adresi arayacağım. İzmir ile tekrar ilgilenene kadar istanbul ile idare edebilirsin hocam :)

• Beğen
Tepkiler: hsn6262

Üst Alt