İzmir'e Yeni Gelenler İçin 100 Madde...

Sponsorlu Bağlantılar

Anıl Umut

Emekli Yönetici
10-Kordon'da arabanızla dolaşırken kolunuzu camdan sarkıtmayın. Kıro damgası yersiniz.
:kop::kop::kop::kop::ehe

CanceR

CanceR

Üye
3-İlk gördüğünüz kıza yiyecekmiş gibi bakmayın, zira çok var onlardan, alışın...

en çok bu hoşuma gitti :D

_dumanist_

_dumanist_

Üye
İzmir'den Eskişehir'e geleli 5 ay oldu özlediğimi farketmemiştim bu cümlelerle anladımki özlemişim İzmir'i. özellikle şu simitçi yerine gevrekçi sözcüğünü çok sevdim her gevrekçi yazan yerden bir simit alasım geliyordu :) neyse bir kaç ay sonra yine orda olucam tavsiyelerine uyucam dreamgirls sağol :)

night98

night98

Üye
ben izmirdenim hepsi doğru

technonur

technonur

Üye
izmir gerçekten güzel, kızları meşurdur ama harbiden çirkin kız aradım bulamadım, bulsaydım sen izmirli değilsin sorusunu da yöneltebilirdim kıza :ehe bahçelievlerdekaldık

eski izmire git çirkin kız kaynıooo :D

aaaykuttt

Üye
Arkadaşlar merhaba bir konuda bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Mağazacılık
sektöründeyim, bursada yaşıyorum ve izmire taşınacağım. Taşınma sebebimde insanlarının düşünce
yapılarının bana yakın olmasıdır. hangi semte taşınmamı önerirsiniz alışveriş merkezlerine ve yakın
biryer istiyorum ama aynı zamanda sahil keyfi yapmakta harika olur? yardımlarınız ve fikirleriniz
için şimdiden teşekkürler.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Çok teşekkür ederim, gerçekten hepsi doğru , güzel tanışmışsın:)