Yeni Geliştirdiğim Android ( İstanbul- İzmir ) Canlı Mobese Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

dark3434

Üye
istanbul için yayınladığınız kameraları semt isimlerini ne zaman yayınlamayı düşünüyorsunuz.

f_n_di

Üye
    Konu Sahibi
istanbul için yayınladığınız kameraları semt isimlerini ne zaman yayınlamayı düşünüyorsunuz.
Hocam henüz çok kamera ismi bilgisi gelmedi bikaçtane var şuan için biraz daha toplanırsa güncelleme koyarım bir iki tane için güncellemenin anlamı yok
İstanbul Live HD Uygulamamı güncelledim

*düşük kalitede yayınları ekledim.
*kamera semtleri hakkında kısa açıklama olarak bilgiler ekledim.
*reklam sorunları giderildi.
*diğer uygulamalara kolay erişim için link verildi.

Güncelleyerek deneyebilirsiniz.

dark3434

Üye
teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: f_n_di
ALooNeBoy87

ALooNeBoy87

Üye
Uygulamaların güzel ama birleştirip tek uygulama yapman daha güzel olur. Bu sayede Google Play de daha üst sıralara çıkabilirsin. Kameralar belediyelere ait olduğundan belediyelerden izin isteyebilirsin. Yasal açıdan problem olmasın.

• Beğen

f_n_di

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamaların güzel ama birleştirip tek uygulama yapman daha güzel olur. Bu sayede Google Play de daha üst sıralara çıkabilirsin. Kameralar belediyelere ait olduğundan belediyelerden izin isteyebilirsin. Yasal açıdan problem olmasın.

Evet haklısın hocam hepsini tek uygulamada toplamayı düşünüyorum ama şuan devam eden bikaç proje daha var onları bitince tek projede toplamayı düşünüyorum. İzmir belediyesine mail atmıştım ilgilenmediler. Bursaya attım cevap bile gelmedi yanlş hatırlamıyosam benzer bikaç uygulama olduğu için bende yapıp koydum inşallah sorun olmadan devam eder.

kartal835

kartal835

Üye
Çalismiyor

hizan

hizan

Üye
Xperia z için istanbul proğramını indiremiyorum google playden inmiyor mümkünse media fireden yada başka linkten verebilirmisiniz.

• Beğen

f_n_di

Üye
    Konu Sahibi
Xperia z için istanbul proğramını indiremiyorum google playden inmiyor mümkünse media fireden yada başka linkten verebilirmisiniz.
Link veririm hocamda google play indirmene izin vermiyorsa belki cihaz desteklemiyordur

hizan

hizan

Üye
xperiaz1 nasıl desteklemez .

dumanibo

dumanibo

Üye
ne ka güzel geliştirmişsin :)

• Beğen

f_n_di

Üye
    Konu Sahibi
Kare barkod ile uygulamamı kolayca indirebilirsiniz.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Usta başka şehirlerin varmı

• Beğen

f_n_di

Üye
    Konu Sahibi
Usta başka şehirlerin varmı

Evet var hocam,

İstanbul Live HD için :

İstanbul Trafik için :

İzmir Live HD için (İzmirde şuan sorun var boş zamanımda ilgilenmeye çalışacağım) :

Afyonkarahisar Live HD için:

Kahramanmaraş Live HD için :

Rize Live HD için :

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Evet var hocam,

İstanbul Live HD için :

İstanbul Trafik için :

İzmir Live HD için (İzmirde şuan sorun var boş zamanımda ilgilenmeye çalışacağım) :

Afyonkarahisar Live HD için:

Kahramanmaraş Live HD için :

Rize Live HD için :
hmm teşekkür ederim görmemişim tokat için de istemiştim sanki ne oldu o

• Beğen

Üst Alt