İzlediğiniz Son Film(ler) ve Yorumlarınız (Spoiler Kullanın)

Sponsorlu Bağlantılar

Dwyane_Wade

Üye
Hayatta kalmak için ne kadar et feda edebilirsin :naughty::ehe

--------------- Ekleme ---------------

Halloween 2 (Cadılar Bayramı) Yine psikopat bir katil ve yine onlarca kurban edilecek genç..Gerisini biliyorsunuz zaten :naughty: İzlenebilir 7/10...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
"Law Abiding Citizen"

10 üzerinden 8 veriyorum ben...

Jamie Foxx ve fena halde yükselişte olan yıldız Gerard Butler paylaşıyorlar başrolleri.
Hukuk düzenindeki en büyük boşluklardan birisi olan usulün yarattığı haksızlıklar üzerine kurulmuş zeka pırıltıları içeren mükemmel bir film.

Gözünün önünde karısı ve kızı öldürülüp tecavüze uğrayan adamımız evine giren 2 hırsızın bu saldırısından canlı kurtulur. Tecavüz eden ve öldüren asıl hırsız 5 yılla kurtulunca hukuka saygısı kalmayan adamımız adaleti kendi elleriyle yerine getirmeye çalışır.

Tavsiye ederim.

Godfather

Godfather

Üye
Bu gün kanal-i-zasyon u izledim komik bir film tavsiye ederim :)

Dwyane_Wade

Üye
"Law Abiding Citizen"

10 üzerinden 8 veriyorum ben...

Jamie Foxx ve fena halde yükselişte olan yıldız Gerard Butler paylaşıyorlar başrolleri.
Hukuk düzenindeki en büyük boşluklardan birisi olan usulün yarattığı haksızlıklar üzerine kurulmuş zeka pırıltıları içeren mükemmel bir film.

Gözünün önünde karısı ve kızı öldürülüp tecavüze uğrayan adamımız evine giren 2 hırsızın bu saldırısından canlı kurtulur. Tecavüz eden ve öldüren asıl hırsız 5 yılla kurtulunca hukuka saygısı kalmayan adamımız adaleti kendi elleriyle yerine getirmeye çalışır.

Tavsiye ederim.

Buna benzer bir film daha izlemiştim..Death Sentence (Ölüm Emri)..Kahramanımız,oğluyla benzin alırken benzinliğe bir çete geliyor ve oğlunu yok yere öldürüyorlar.Sebep: O çeteye girmek için rastgele birini öldürmelisin..Tek görgü tanığı olduğu ve o benzin istasyonunda kameralar da olmadığı için avukatı adamın az bir cezayla yırtacağını söylüyor..Fakat adamımız sonra fikir değiştiriyor çok karanlıktı oğlumu kimin öldürdüğünden emin değilim diyor..Böylece oğlunu öldüren adamı serbest bırakıyorlar..Sonra çeteyle arasında büyük bir savaş başlıyor..Kevin Bacon'ın başrolde oynadığı film gerçekten beni çok etkiledi..O yüzden bahsettiğin filmide izlicem Ata abi :)

merwishata

merwishata

Üye
Geçenlerde Acı Aşk filmine gittim. Tam bir türk filmi havası vardı. Ooo çok süperdi diyemem :)

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Avatar'ı tavsiye ederim. Mükemmel bir görsel şölen içeriyor. 2009'un en iyi filmi, tabi bana göre(Tüm zamanların en iyi filmleri sıralamasında da en üstlerde kendine yer bulacaktır).... Filmin teması bana göre insanların bitmek tükenmeyen hırsı ve bu hırsın yok ettikleri. "Önce birini düşman edin, sonrada onu yok ederek sahip olduğu her şeyi elinden al" cümlesi herşeyi özetliyor.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bir Cem Yılmaz filmi daha çıktığı ilk gün izlenmiştir.

Yahşi Batı. :oke:

Dwyane_Wade

Üye
Nasıldı film ?

haltie

haltie

Üye
ben ıssız adamı izledim daha yeni ve çok beğendim:D

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Dün Avatar'ı 3 boyutlu izlemek için önce İstinye Park'a gittik kuzenle sonra Kanyon'a... Baktık ikisinde de yer yok gözü karartıp sabahın ilk seansına bilet aldık (ki o bile dolu sayılırdı) :ehe

Sonra eve geldik 3 film birden yaptık:

1) G.I. Joe
10 üzerinden 7,1

Eğer aksiyon filmlerinden hoşlanıyorsanız tam size göre. Filmin ilk dakikasından son dakikasına kadar sadece aksiyon var. Ama konu açısından büyük bir beklenti içine girmeyin derim...

2) Secret Défense (Devlet Sırrı)
10 üzerinden 7,2

Bir kızın birden casusluk okuluna düşmesiyle başlayan olaylar zinciri... Araplar her zamanki gibi terör eylemi hazırlığında, yine her zamanki gibi Müslamanlar zarar verme peşinde bu kızımız da olayı engellemeye çalışan ekibin üyeliğini yapıyor vs...
Büyük beklenti içine girmeyin ama zaman geçirtiyor.

3) Knowing (Kehanet)
10 üzerinden 7,5

Sonuna kadar sürükleyip götüren bir film. Nicholas Cage seviyor iseniz eğer izlettiriyor kendisini... Gerçi final hakkındaki yorumum senaristin yazacak bir şey bulamaması şeklindeydi ama yine de fena bir film değil. Zeka aksiyon doğaüstü güçler (ama korku değil) ve aksiyon.

Gece 4de bitti bu üçü... Yattık sonra kalkıp Avatar'a koştuk...

4) Avatar
10 üzerinden 9.5

Gerçekten de mükemmel bir film. Ben fragman dahi seyretmeden gitmiştim filme o yüzden bir şey demiyorum. Sadece: Mutlaka gidin!.. Gerek görsel gerek düşüncel bir şölen!..

EroL

EroL

Emekli Yönetici
2012 Fiyasko

akula

akula

Üye
valla arkadaşlar dün gece yahşi batıyı seyrettim cem yılmazın ilk defa bir filmi hoşuma gitti ama biraz fazla küfür var +18 için süper gülmekten karnım ağrıdı

amanormanci

amanormanci

Üye
izlediğim son film geçen gün gittiğim avatar oldu. ancak gece 1 seansına yer bulabildik, onda bile salon ağzına kadar doluydu! ama ne yalan söyleyeyim real 3D olanı şahaneydi! imax'tekine de gitmek lazım, şiddetle öneriyorum arkadaşlar...

Sehzade

Üye
gamer filmini izledim cok begendim tavsiye ederim :)

1) G.I. Joe
10 üzerinden 7,1

Eğer aksiyon filmlerinden hoşlanıyorsanız tam size göre. Filmin ilk dakikasından son dakikasına kadar sadece aksiyon var. Ama konu açısından büyük bir beklenti içine girmeyin derim...

bu film izlemek istiyorum ama sacma geldigi icin almıyorum gerek kapak olsun abartı aksiyon bence yinede goruslerinizi merak ediyorum

kutalmis

Üye
ben de en son yahşi batı'yı izledim. avea'nın sayfasında bidünya içinde filmin trailer'ı ve müzikleri vardı. onları indirdim. onlardan bile güzel bir şeyler ortaya konduğu belliydi. yapıyor cem yılmaz bir şeyler. destek olacağına köstek oluyor millet. bizim espri anlayışımız bu kadar mı zayıf! apış arası esprisine gülüyoruz falan... çok trajik buluyorum filmi eleştirenleri...

arslansem

arslansem

Üye
Güzel Kızlar Kulubü
İsmine bakmayın geçen zamana acıdım :ehe

waytt

waytt

Üye
avatar: valla king ib film de 3d li sinema olmayınca standart oluyo goruntu olarak ama film güzel dk başı deli gibi bagırsalarda efekt her sey guzel yanı :DD::D

__esra

__esra

Üye
en son izlediklerimden paranormal activity kesinlikle evde izlenilmemesi gereken bi film 10 üzerinden 3 veriorm oda ayıp olmasın diye.Sonra Fish Tank fena değildi 10 üzerinden 7. Vee Amelia oda 10 üzerinden 8. Keşke altyazılarını bulabilseydim :(

valla arkadaşlar dün gece yahşi batıyı seyrettim cem yılmazın ilk defa bir filmi hoşuma gitti ama biraz fazla küfür var +18 için süper gülmekten karnım ağrıdı

kesinlkle katılıyorum. İlk defa bi filmi hoşuma gitti.. tesadüfen gitmk zorunda kalmıştım. Ama hoşuma gitti:oke::oke:

Üst Alt