Tavsiye !!!iyi Özellikli Tablet Tavsiyesi 400-700 Tl Arası!!!(dark Alıyımmı)

Sponsorlu Bağlantılar

android mi ios mu

• Kullanılan toplam oy
    5
cgr03mert

cgr03mert

Üye
    Konu Sahibi
!!!iyi Özellikli Tablet Tavsiyesi 400-700 Tl Arası!!!(dark Alıyımmı)
öncelikle sa. dark r9730 inceledim baya hoş görünüyo siz neler düşünüyosunuzbakan yok mu ya
arkadaşlar 3g li tabletler hakkındada bi bilgisi olan varsa iyi fiyat öze

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
nexuslara bakabilirsin

cgr03mert

cgr03mert

Üye
    Konu Sahibi
dark markası hakkında bir fikrin var mı

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
DarkEvo tabletler kullandığı işlemci ve malzeme kalitesi , uygun fiyat açısından tercih edilebilir.Ancak üst sınıf tabletlerle kesinlikle karşılaştırılmamalıdır.

Not: konuya cevap yazılması için bekleyiniz ekstra konu yada mesajlar yazmayınız.

cgr03mert

cgr03mert

Üye
    Konu Sahibi
hmm nie ki özellikleri baya iyi üst sınıflarla nie karsılastırmıyozmalzeme kalitesi olarak düşük mü kalır diyonbide merak ettiğim bi nokta daha bazı tabletlerin dehşet özellikleri oluyo ama fos cıkıomus buda öle olurmu yoksa aynı özellikli(atıyorum) samsung markayla falan kapısabilir mi

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Önce isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyiniz.Karşılaştırma yapılmamasının sebebleri markalar kendi içlerinde bile birbirinden farklı özellekler içerir nedeni satış stratejisi.Ayrıca cihazları kapıştırmanıza gerek yok siz ihtiyaçlarınızı belirleyin

Hafıza kapasitesi ?
Oyun yada İnternet ?
Bağlanabilirlik ? (3G-Otg- vs)

Tüm bunlardan sonra marka ve modeller arasında eleme yaparsınız.:oke:

cgr03mert

cgr03mert

Üye
    Konu Sahibi
o zaman durumu netleştirelim
ben üni öğrencisiyim ve ders notlarımız pdf bunları okumak için bi tablet alma ihtiyacı dogdu
bende madem alcam iyi bişey alıyım diorum
oyun oynarım kesinlikle 3g olsa ii olur sonucta otg yi biraz acarmısın(cidden bazı yerlerde görüyom ama tam bilmiom) kasmasın istiyorum yani ekranı da iyi olsun.
finaly:
istedigim oyun+internet(dediğim gibi 3g olursa iyi 3g dedğimin sim takmaktan bahsediom)+klavye mouse takabilmek +pdf okumak+film izlemek(olsa iyi olur)+klavye mouse oyun oynayabilmek

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Otg aynen istediğiniz gibi giriş birimlerini bağlamak için olmazsa olmazlardandır.3G zaten sim ile işleyen bir teknolojidir.Dolayısıyla siz seçiminizi yaparken bunlara dikkat edeceksiniz.Bana soracak olursanız Tablette Android derim :oke: bütçe nedir bu arada ?

cgr03mert

cgr03mert

Üye
    Konu Sahibi
bütçe hani belli sınır yok ama acıkcası bi tablete 700 liradan fazla vermek istemiom ama sansung falan gibi markaları begenirsem olabilir yani 700 diyelimsende galaxy tab 2 mi var

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Evet G tab 2 7" wifi var gayette güzel bana yetiyor daha doğrusu kızım el koydu şu sıralar :D

cgr03mert

cgr03mert

Üye
    Konu Sahibi
:D ya ben 9.7 inç falan gibi düşünüyorum 7inç küçük gelir gibime geliyor kitap okurken falan

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Elbette :) aslında dark alabilirsin o halde son zamanlarda otg desteğinde sorun yaşayan arkdaşlar var samsung ürünlerinde

cgr03mert

cgr03mert

Üye
    Konu Sahibi
hmm ya bu otg işi baya iyiymiş bide bişi sorcam konu dışı ama benim tele hdmı baglanırmıtv ye falan işte

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
DarkEvo'nun bağlantı sorunu yok ama sanırım mini HDMI olarak çıkıyordu tabiki bağlayabilirsini Tv'ye

cgr03mert

cgr03mert

Üye
    Konu Sahibi
sen eger piyasayı falan biliyosan bi öneri versene.benim gibi cok para vermek istemiyosun ama iyi olsun istiyosun ne alırdınbide en merak ettiğim şeylerden biri:,
bu otg ye wireless mousenin alıcısını taksak pc ye takar gibi tablet fareyi algılarmı (aynı sey klavye için de geçerli)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
sen eger piyasayı falan biliyosan bi öneri versene.benim gibi cok para vermek istemiyosun ama iyi olsun istiyosun ne alırdın
Güzel soru kardeşim :D Herkes ucuz olsun ister ve aynı zamanda kaliteli yanlız bu yaşıma geldim hiç bu tür düşünmedim.Tabi burda amacım size yardımcı olmak tavsiyede bulunmak

Gelelim tavsiyeye Dark Evo A9745 tavsiye ederim tabi size göre düşündüm :oke:

cgr03mert

cgr03mert

Üye
    Konu Sahibi
hmm :D ama benim gibi düşünmesen galaxy ıpad htc falan gibi marka bişiy alcan heraldemarkadan sasma düşüncesi var yani :D acaba bende mi öle düşünsemn ya simdi iyi ucuz ve özellikli tablet bunlar ama 2 gün sonra elimde kalmasın

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Ben o şekilde düşünmem mesela piranha tableti almıştım kızıma ilk olarak gayet güzel kitap okuyup ders çalışıyor ancak o seçim onun isteklerine göre seçilen bir modeldi bunu kastettim :oke:

cgr03mert

cgr03mert

Üye
    Konu Sahibi
bide şu wireles mouse meselesi war arada kaynamasın

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Ben çalıştırıyorum takım olarak kablosuz klavye ve mouse birlikte bağlı olursa adaptörünü takarsanız kullanırsınız.

Bu arada A9745 için media kit hediye veren yerler var google'da arayabilirsiniz.

Üst Alt