Telefon Tavsiyesi 2.el 700-900 arası telefon önerisi ? (G2yle ilgili arkadaşlarda bakarsa sevinirim)

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce Hangisi ?

• Samsung S4

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kendi fikrinizi yanıtla belirtirseniz çok makbule geçer :)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
myilmaz661

myilmaz661

Üye
    Konu Sahibi
2.el 700-900 arası telefon önerisi ? (G2yle ilgili arkadaşlarda bakarsa sevinirim)
Selamun Aleyküm arkadaşlar iyi günler. Şu anda samsung s3 kullanıyorum (uzun bi süre oldu) değiştirme zamanı geldi malum. 2.el 700-900tl civarı hoşuma giden telefon bakiyim dedim. Görebildiğim S4 ve LG G2 oldu. G2 ye daha yakınım (S4 e geçersem S3ten çok farkı yok değişiklik olsun istiyorum birazda) sizin görüşünüz nedir ? Vede LG G2 kullanan arkadaşlar ; telefonunuzda oyun yüklemekten dolayı kasma, sürekli şikayetçi olduğunuz bi konu varmı ? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler :)

EDİT: 750 lira verip 20ay garantili 32gb LG G2 aldım. Yanında 50 liralık jealtin ve armor kap verdi. Uygun aldım baya, şuan çok memnunum telefondan. Ama belki kullanan vardır bilemiyorum 3G üzerinden görüntülü konuşma yapılamıyor.

Son düzenleme:

tifazcik

tifazcik

Üye
lg g2 kullanmadım ama videolarını fln izledim baya iyidi s4 den zaten daha iyi g2 al

askımm

Üye
Alisa blirsen g2 derim bizzat kullandim gayet alici ve batarya performansı güzel ama 16 CB ilk modelini alma yetmez belki .. 32 lik desen oda fiyat uygun olurmuu bilmem hafiza kart destegi yok cihaz gayet serisi...

myilmaz661

myilmaz661

Üye
    Konu Sahibi
bi arkadaş kafamı bulandırdı. lgnin telefonu zamanla kasma yapabilir falan die, doğrumudur ? :hmmm

askımm

Üye
Alakasi yok kardeşim ya arayüz gayet stabil lg2 s4 dek iyi emin ol ama BN alisamadim satdim o yüzden :)

myilmaz661

myilmaz661

Üye
    Konu Sahibi
Yardımcı oldun ve azbuz kafamdaki soru işaretlerini götürdünüz saolun. Siz bilirsiniz 2.el alırken dikkat etmem gerekn noktalar nelerdir ?

askımm

Üye
Dikkat etmen noktalar en önemlisi darbe almismi bkarsniz cihaz kaytlimi vs benim aklima glen bunlar ama alirsanizda pişman olmazsinz benim vaz geçme nedenim. Hafiza kart yok telefon kavisli BN düz olsun istiyorum sanal tuşlar var onuda sevmiyorum ...

• Beğen
Tepkiler: myilmaz661
myilmaz661

myilmaz661

Üye
    Konu Sahibi
Yardiminiz ve görüşünüz için teşekkürler :)

Peocawe

Peocawe

Üye
Yardımcı oldun ve azbuz kafamdaki soru işaretlerini götürdünüz saolun. Siz bilirsiniz 2.el alırken dikkat etmem gerekn noktalar nelerdir ?

2-3 ayda bir telefon değiştiririm ben forumdakiler bilir. Öncelikle tercihin kesinlikle G2 den yana olsun. Kim dedi bilmiyorum ama asıl kasma, donma yapan cihazlar hep samsungdan çıktı.

Kaydina mutlaka bak. G2 de nasil bilmiyorum ama vidalarina bak oynanmiş mi diye. Tamir gördüyse ileride sıkıntı yaratabilir. Ekranin tamamini test et, arkada ki tuşları dene. Kamera merceğine bak toz birikmiş mi vs. Flashi ve kamerayida dene sorun yoksa al gitsin. Faturali ve kutulu olanlari tercih et ve mutlaka satın aldığına dair yazili kimlik fotokopisi alip imzalat. Hayirli alişverişler. :)

• Beğen
LimePie

LimePie

Üye
daha dün lg g2 aldım 4.4 kitkat vardı eve geldim lolipop yükledim hemen cihaz şuan çok fena hiç kasma yok s4 kullandım 2 sene ama g2 nin yanında hiç birşey

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Kutulu, faturalı olanlara öncelik tanı.
Tabi bir de satıcıların durumuna bak, afedersin üçkağıtçı tiplerden olmasın. Her türlü ayakta uyuturlar : ) )
aman dikkat..İyi esnaf olsun.
Biraz sohbet edince anlaşılır zaten.

• Beğen